63 ten 53 e kilo verme yolculuğum

içini ferak tut stres yapma güzelim benim inşallah her şey güzel kalbinin dilediğince olur Anne olmak harika bir his Allah dileyen herkese nasip eder inşallah Sende hep fit bir anne olamayı düşün, duvar kağıdını filan şıır şıkır bir anne ve bebek vs yap böyle küçük motivasyonlar her zaman bilinçaltına yer eder umarım hedefine en kısa sürede ulaşırsın
Amin inşallah canım ama stres yapmamak elimde değil depresyona bile girdim Allahtan ümit kesilmez ama bilmiyorum bu hafta başka kürler denicem

bugün kahvaltı erken saate denk gelmedi demin yaptım öğlen bir şey yemeyeceğim. Bol yeşillik kuru incir kayısı peynir zeytin avokado ve yumurta yedim. Şimdide toksinleri atmak için yeşil çay içiyorum. Sen ne yaptın?

bugün kahvaltı erken saate denk gelmedi demin yaptım öğlen bir şey yemeyeceğim. Bol yeşillik kuru incir kayısı peynir zeytin avokado ve yumurta yedim. Şimdide toksinleri atmak için yeşil çay içiyorum. Sen ne yaptın?
Çok iyi yapmışsın
Sabah peynir, 10 zeytin ve iki dilim ekmek yedim
Öğlen de sucuk ekmek
Akşam hafif geçirmem lazım
Biraz kaçtı

Niye canım ya ne olduki? ben bu sabah bir bardak süt içtim ve peynirli börek yedim . Börek işi bozdu gibi bu nedenle öğlen yine salataya talim yapacaz akşama ne yapacağımı bilmiyorum fikir verirmisin
Kusura bakma ya yeni görebildim
Canım çok tatlı çekti bi de dün
Akşam yapmadıysan köfte ya da et salata olurdu bence

Geri