63 ten 53 e kilo verme yolculuğum

Bu defa kararlıyım kesinlikle diyet dışına çıkmayacağım. Detoks içecekler yiyecekler varmış bunları hiç denedinmi hızlıcada zayıflatıyorlarmış mesela limonlu naneli tarçınlı su gibi

Aynen canım bende kararlıyım bu sabah kahvaltıda bir bardak süt tere yağında 1 yumurta bir dilim kepekli ekmek bir dilim peynir 7 adet zeytin yedim. Öğlene sezar salata yapıyorum. Akşama yağsız makarna çorba ve yoğurt yiycem. Şimdi yürüyüşe çıkıyorum sen neler yaptın ?

Aynen canım bende kararlıyım bu sabah kahvaltıda bir bardak süt tere yağında 1 yumurta bir dilim kepekli ekmek bir dilim peynir 7 adet zeytin yedim. Öğlene sezar salata yapıyorum. Akşama yağsız makarna çorba ve yoğurt yiycem. Şimdi yürüyüşe çıkıyorum sen neler yaptın ?
Sağlıklı geçmiş evet
Ben de iki dilim beyaz ekmek ile biraz peynir
Türk kahvesi sade

Amin inşallah bebekte buna bağlı
içini ferak tut stres yapma güzelim benim inşallah her şey güzel kalbinin dilediğince olur Anne olmak harika bir his Allah dileyen herkese nasip eder inşallah Sende hep fit bir anne olamayı düşün, duvar kağıdını filan şıır şıkır bir anne ve bebek vs yap böyle küçük motivasyonlar her zaman bilinçaltına yer eder umarım hedefine en kısa sürede ulaşırsın

Geri