7 günde gebelik belirtisi anlaşılabilir mi ?

7

7gün

Forum Okuru
7 günde gebelik belirtisi anlaşılabilir mi ?
7 GÜNDE HAMİLELİK BELİRTİLERİ ERKEN BELİRTİLER YAŞAYANLAR

Kızlar selamlar bensizlere şunu sormak istiyorum adetime daha on gün ver acaba ilişkiden 7 gün sonra hamilelik hissetmem normal mi takip ediyorum yumurtlama ovülasyon günlerimi ve yumurtlamamda eşimle boş geçirmedik aradan 7 gün geçti bana sanki hamilemiymişim gibi geliyor böyle bir durum yaşayan var mı daha önceden hiç böyle şeyler düşünmedim ve yaşamadım bana yardımcı olabilir misiniz ne zaman yapayım testi 7 gün geçmiş hamilelik oluşur mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
7 GÜNDE GEBELİĞİN BELİRTİLERİ ERKEN BELİRTİLER YAŞAYANLAR

Kızlar selamlar bensizlere şunu sormak istiyorum adetime daha on gün ver acaba ilişkiden 7 gün sonra hamilelik hissetmem normal mi takip ediyorum yumurtlama ovülasyon günlerimi ve yumurtlamamda eşimle boş geçirmedik aradan 7 gün geçti bana sanki hamilemiymişim gibi geliyor böyle bir durum yaşayan var mı daha önceden hiç böyle şeyler düşünmedim ve yaşamadım bana yardımcı olabilir misiniz ne zaman yapayım testi 7 gün geçmiş hamilelik oluşur mu ?
12 günden önce testte belli olmaz siz büyük ihtimal idrarda yapacaksınız o yüzden adetinizin geçmesini bekleyin

7 GÜNDE HAMİLELİK BELİRTİLERİ NASIL ANLAŞILIR ?

Değerli meleklerim, bu hususu derinlemesine incelemek gerekmiyor. Hani var dı ya para çokomel para çokomel diye :D:D hah işte şimdi bunu değiştiriyoruz regl geçti ise test yap diyoruz. İlişkiden 7 gün sonra hamilelik belirtileri belli olur munun cevabı tabiki hayır arkadaşlarım.

Uzun uzadıya anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Eğer hamilelikten şüpheleneceğiniz şekilde bir birliktelik yaşadı iseniz mecburen adet tarihine kadar beklemeniz gerekiyor. Adetinize bir gün kala da bu testi yapabilirsiniz ama en sağlam ve doğru sonucun adet geçmesinden sonra anlaşılabileceğinin altını çizmek istiyorum. Aşağıdaki konuyu inceleyin kızlar.

Geri