7 günde hamilelik belirtileri gebelik testi yapılır mı ?

L

leblebik

Forum Okuru
7 günde hamilelik belirtileri gebelik testi yapılır mı ?
7 gün bir hafta da hamilelik belirtileri belli olur mu hamilelik testini yapmak doğru mu olayı tam anlatayım da birlikteliğin üzerinden 7 gün geçse ve biz test yapsak bunun bir geçerliliği var mı ? Bana bilgi vermeniz mümkün mü ?

7 günde hamilelik belirtileri gebelik testi yapılır mı.jpg

7 - 10 GÜNDE HAMİLELİK BELİRTİLERİ

Değrli misafirimiz 7 günde bir haftada birlikteliğin üzerinden geçen bu sürede yapacağınız test sizi emin olun yanıltacaktır. Bu kadar sürede sonuç alamazsınız. Yani hamile olsanız bile çıkmaz. Birliktelik zamanı, önceki ayın regl tarihi vs vs önemli tabiki bunlar ile ilgili bilgi verirseniz yardımcı olabiliriz tabiki size ?

7 gün bir hafta da hamilelik belirtileri belli olur mu hamilelik testini yapmak doğru mu olayı tam anlatayım da birlikteliğin üzerinden 7 gün geçse ve biz test yapsak bunun bir geçerliliği var mı ? Bana bilgi vermeniz mümkün mü ?

Hayır belli olmaz. Yapacağınız test sonucu sizi yanıltır. Beklenen adet döneminizde en az 3 günlük bir gecikme yaşarsanız gebelik testi yapabilirsiniz.

Geçen ayın 10 unda adet olmuştum 22 sinde birliktelik oldu tehlikeli dönem mi bilmiyorum da hani bi haftada yapsam olur mu yada bilgileri aldığınıza göre testi ne zaman yapayım tamda tehlikeli dönemdeymişim değilmi?

Kandan vs yapsam acaba sonuç alabilirmiyim bir de?
Kan için çok erken. Biraz daha beklemeniz gerekiyor doğru bir sonuç için. Adet gününüzü bekleyin. Gecikme olursa ondan sonra dahi 10 gün veriliyor kan testi yapmak için. Adet bitiminden birkaç gün sonra yumurtlama günü zaten. Kendi periyodunuzu siz daha iyi bilirsiniz.

Geçen ayın 10 unda adet olmuştum 22 sinde birliktelik oldu tehlikeli dönem mi bilmiyorum da hani bi haftada yapsam olur mu yada bilgileri aldığınıza göre testi ne zaman yapayım tamda tehlikeli dönemdeymişim değilmi?

Yumurtalama zamanı beklenen dönem dışında gerçekleşebilir. Yani korunmasız ilişki ile her dönem gebe kalmak mümkün. Bu ayın 10'u gibi adetiniz gerçekleşmez ise gebelik testini yapabilirsiniz

Hamile iseniz lütfen bize bildirin tabi istenilen bir durum değil gibi görünüyor Keşke daha dikkatli olsaydınız ya da ertesi gün hapı vs kullansaydınız hamile kalırsanız sıkıntı

Geri