7 günde hamilelik belirtileri nelerdir ?

kızlarr yumurtlamanın 7.günde rahimde bi kasılma vardı ertesi günde totom acıodu baktım rahim genişlemesi yada magnezyum eksikliği yazıodu ... bende magnezyum eksikliğidir dedim sade soda içtim ertesi gece yumurtlamamın 9.cu günüydü o gece kasık ağrısıyla uyandım baya sancılı bi ağrı karın içine yayılan anlık bişidi en fazla 5-6dakika sürmüştüe ama feciydi sol dan daha çok geliodu ağrı... ertesi gün sol kasığıma sancıgiriodu(perşembe günü). bende buyüzdrn cuma test yaptım negatif.. cumarteside aynı sacı sağ göğsüme giriodu.zaten göğüs ağrım adet olduğumdan beri var ve adet olduğum gün adetim peltelipelteli ve koyu kıvamlı kokuluydu.... bide küçük tuvaletim köpüklü köpüklü bayağıdır ...dünden beride göğüs uçlarım acıo adet olmadan 5-10 gün önce acımya başlardı.. şimdi dün acımaya başladı.. öle işte hapşurduğumda bi titremede var sol kasığımda... adetimde dündü gecikti bugünde gelmedi

Merhaba benim son adet günüm 1 ocak bir ocakta tamamen oldum ve bitti , o günden beri henüz adet olmadım evliyim yaklaşık 1.5 hafta önce test yaptım tek çizgi çıktı mide bulantı kusma istegi mide yanması vs gibi durumlar var yardımcı olur musunuz

Merhaba benim son adet günüm 1 ocak bir ocakta tamamen oldum ve bitti , o günden beri henüz adet olmadım evliyim yaklaşık 1.5 hafta önce test yaptım tek çizgi çıktı mide bulantı kusma istegi mide yanması vs gibi durumlar var yardımcı olur musunuz

Merhaba, adet gecimesi gebelik, rahim kaynaklı sorunlar,hormonal problemler,stres vs gibi bir takım koşullar dan kaynaklanabilir. Evde idrar dan gebelik testi yaptıysanız hatalı sonuç verme olasılığını belirtelim. Bugün hcg testi yapmanızı sonuca göre de hekime görünmenizi öneriyorum

Merhaba lutfen cevap verin zor durumdayim. Bundan 18 gun once erkek arkadasimla biseyler yasadik. Adetiimin bitiminin 2. Gunu. Tam icime girmedi ama icime bosaldi mi bosalmadi mi bilmiyorum. Bugun karnima agri girip cikti ve halsizlik var bi kac gun once de tum gun belim agridi acaba hamilemiyim? Test yapsam cikar mi? Yoksa psikolojik olarak mi oluyor cok korkuyorum.

Merhaba, benzer sorularda hep belirtiyoruz. Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısın dan risktir ve gebe olup olmadığınızı ancak ve ancak test yaparak öğrenebilirsiniz. Belirtiler psikolojik yada başka koşullardan kaynaklanabilir. Varsa döneminizde gecikme test yapın.

Selamlar kızlar adetime 7 gün kala test yaptım negatif çıktı acaba yükselme ihtimali yani hamilelik olma ihtimali var mı erken mi yaptım testi

Evet hayatım sen 7 günde hamilelik belirtileri olayında biraz erken davranmışsın yani iki gün ya da bir gün kala hamilelik testini yapsan eğer var ise sonuç alırsın lütfen unutmadan söyleyim sana sabah itdrarı ile yap istenilen bir gebelik miydi b u?

Evet abla istenilen ama eşim tarafından istenilmeyen napim ben de istiyorum yapacak bir şey yok tamam ben de iki üç gün kala hamilelik testini yenileyeyim bari belki hamile kalmışımdır bu ay baya umutluyum çünkü

Vallahi ne diyeceğimi bilemedim umarım istediğin bebeğe kavuşursun ne diyelim. Gelişmelerden bizi haberdar edebilirsin. Sevgiler.

Peki abla yüzde yüz sonuç alırım değil mi bu erken hamilelik testi gibi olmaz yani bi gün kala yapsam sonuç alırım değil mi ?

Geri