89-90 lisedeyim daktilo hocamız sedat kinaş

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
89-90 lisedeyim daktilo hocamız sedat kinaş
Heyyy gidi günleeerr hey,

89-90 senesiydi belkide 88 nebilim ya ihtiyarladım işte :) Sedat Kinaş Diye bir öğretmenimiz vardı bizim... Öyle asabi öylee korkulası bir öğretmendi...

Bir gün daktilo dersinde; ( ki öğretmenimiz bu dersede giriyordu )

Ve kapı açıldı... ser bakışları ve tahtadan yaptırdığı 30 cm cetveliyle girdi sınıfa :) Aman Allahım inşallah bana yazdırmaz, inşallah beni takip etmez durumlarındaydık...

Ve bomba her ne hikmetse bende patladı :)

Seeen dedi :)

E ben dedim.
Yaz bakim oğlum dedi
ama yazmak ne mümkün... tırsıyorum... :D
vel hasıl kelam ogün daktilo dersi benim sayemde diğer arkadaşlarımın kurtulmasıyla nihayet buldu... Dersin sonu gelmek bilmiyor yazamıyorum... bi kamyon dayak yedim heralde ellerime öyle aç elinide yok... parmaklar bir arada toplanıyor... ve sedat hocam... taaak diye vuruyor... sanki halı dövüyor... Ama ogün ahtetmiştim bu işi en layıkı ile öğreneceğime... Hocam en son 10 dakikasını şu sözlerle geçirmişti...

Çocuklarım.. sizler birgün gelecek, beni arayacaksınız... sizin üzerinizde bu kadar baskı kurmamı, işinizi tam anlamıyla yapmanızı istememi anlayacaksınız demişti...

Düşünüyorumda belkide 2 parmağım daha olsa onlarıda kullanırdım... Nihayetinde kusursuz şekilde daktilo yazmayı öğrendim F klavyede on parmak :)

Ya tırstığımdan, yada ellerime gelen tahta cetvelin cazibesinden...

Belki şimdi vefat etmiştir yinede bilemiyorum...

Öldüysen Rahmet, Sağ isen sağlık diliyorum... Seni seviyorum Sedat Hocam :D:D

Ce: 89-90 lisedeyim daktilo hocamız sedat kinaş

Yaşıyorsa bizden de saygılar kendisine... Nerede eski hocalar, nerede eski öğrenciler... Herşey o kadar değişti ki artık. Geçmiş hikayeler veya anılar masal gibi geliyor bana, kendi öğrencilerimi gördükçe hele...

insan hüzünleniyo böyle şeyleri okuyunca yaa

yok,ya bn o durumda kalmak istemezdim.şiddete hayır.sizin içinizde olmasa yine öğrenemezdiniz.

Cevap: 89-90 lisedeyim daktilo hocamız sedat kinaş

benimde tırstığım hocanın dersindeki işlenen ler hala betynimde. insan oğlu başka laftan anlamaz. iyiki vurmuş yoksa bu siteyi nasıl kuracaktınız hem onun hem sizin ellerinize sağlık:D

En son kasım ekenler tic. meslek lisesi'nde idi sedat kinaş. Yıl 2010 falan olsa gerek. Asabi suratı vardı. Kendisinden ders almadım ama iyi adamdı.

Geri