8aylık yüksek riskli gebeyim eşim boğazımı sıktı

• Konbuyu başlatan Üzgün hamile
Ü

Üzgün hamile

Yeni Üye
Üye
Merhaba bu saat itibariyle doğum günüm. Ben ilk bebeğimi 23 haftalık doğum yaptım 6 gün sonra bebeğimi kaybettim maalesef rahim ağzı yetmezliği yüzünden şimdi 14.haftada serklaj atıldı 34 haftalık hamileyim ve yatarak geçiyor gebeliğim yaklaşık 2buçuk saat önce 23:00gibi eşimle şakalaşıyoduk elimde şırınga su sıkıyoduk sonra yapma dedi biraz abarttım kabul sonra beni yataktan itti Allah belanı versin senin dedi ve boğazımı sıktı. Annemlerde kalıyoruz bu arada yattığım için. Elimi kolumu büktü dışarı gitti. Annem koştu odaya geldi noldu diye bişey diyemedim ağlamaktan. Sonra vurdumu dedi hayır dedim it ekledi korktum dedim. Yarım saat olmadı geldi yanıma yatıyodu. Bende anneme başka odaya yatak açıver burda yatmıycam dedim kalktım sana çok mu meraklıyım lan ben diye bağırdı şu saat oldu hala ağlıyorum napayım ben Allah aşkına bir akıl verin bana. Ne olduğumu da şaşırdım hiç beklemiyordum böyle bir şey.

BilirDişi

BilirDişi

Üye
Üye
Merhaba canım .. Öncelikle Allah eşinin cezasını versin. Sana bu stresli ve duygusal bir dönemde bunları yaşatması hoş bir durum değil. Eşine hayvan desem hayvanlara hakaret etmiş olacağım. Onu tanımlayacak çok şey varda terbiyemi de bozmak istemiyorum. Empati yapıyorum ben yaşasaydım böyle bir şeyi ne yapardım diye ... Üzülürdüm ve onu evden kesinlikle uzaklaştırırdım bir müddet..Daha gebeyken sana bunu yapan biri normal durumda nasıl davranır acaba ? Daha önce sana şiddet girişiminde bulundu mu ?

Ü

Üzgün hamile

Yeni Üye
Üye
BilirDişi' Alıntı:
Merhaba canım .. Öncelikle Allah eşinin cezasını versin. Sana bu stresli ve duygusal bir dönemde bunları yaşatması hoş bir durum değil. Eşine hayvan desem hayvanlara hakaret etmiş olacağım. Onu tanımlayacak çok şey varda terbiyemi de bozmak istemiyorum. Empati yapıyorum ben yaşasaydım böyle bir şeyi ne yapardım diye ... Üzülürdüm ve onu evden kesinlikle uzaklaştırırdım bir müddet..Daha gebeyken sana bunu yapan biri normal durumda nasıl davranır acaba ? Daha önce sana şiddet girişiminde bulundu mu ?
Merhaba hayır ilk defa böyle bişey yaptı o yüzden çok zoruma gitti ayrı ayrı yattık zaten ama ben bu işe susarsam devamı gelirse diye çok korkuyorum tepkisiz kalmayacağım ama nasıl yapmalı ne yapmalı

BilirDişi

BilirDişi

Üye
Üye
İlgili yere şikayet edersen evden uzaklaştırılır. Tabi çözüm müdür değil. Sana karşı bilene bilir . Tepkini göster ve karşına alıp konuş. Kırıldığını üzüldüğünü belirt. Aynı şeyin tekrarı söz konusu olursa onu şikayet edeceğinide söyle.

Ü

Üzgün hamile

Yeni Üye
Üye
BilirDişi' Alıntı:
İlgili yere şikayet edersen evden uzaklaştırılır. Tabi çözüm müdür değil. Sana karşı bilene bilir . Tepkini göster ve karşına alıp konuş. Kırıldığını üzüldüğünü belirt. Aynı şeyin tekrarı söz konusu olursa onu şikayet edeceğinide söyle.
Anladım teşekkür ederim. Çok sağolun

BilirDişi

BilirDişi

Üye
Üye
Bu arada doğum gününüzün olduğunu belirtmişsiniz. Nice sağlıklı huzurlu yaşlara. Allah evinizden sağlığı neşeyi eksik etmesin, evladınızıda sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Ü

Üzgün hamile

Yeni Üye
Üye
BilirDişi' Alıntı:
Bu arada doğum gününüzün olduğunu belirtmişsiniz. Nice sağlıklı huzurlu yaşlara. Allah evinizden sağlığı neşeyi eksik etmesin, evladınızıda sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Çok çok teşekkür ederim Allah sizede mutlu huzurlu ömür nasip etsin

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Ne demek gebe bir kadının boğazını sıkmak ya. Ben senin yerinde olsam gider şikayet ederim bunu ilk defada yapsa mutlaka devamı gelecektir. Gebelikte sana acımayan normal bir gündemi acıyacak. Elleri kırılsın inşallah. Şimdi şikayet edersen hem evden uzaklaştırılır hemde ceza alabilir. Sen üzme kendini gebesin bebeğin ruh halinden olumsuz etkilenebilir.

Ü

Üzgün hamile

Yeni Üye
Üye
Sevimli cadı' Alıntı:
Ne demek gebe bir kadının boğazını sıkmak ya. Ben senin yerinde olsam gider şikayet ederim bunu ilk defada yapsa mutlaka devamı gelecektir. Gebelikte sana acımayan normal bir gündemi acıyacak. Elleri kırılsın inşallah. Şimdi şikayet edersen hem evden uzaklaştırılır hemde ceza alabilir. Sen üzme kendini gebesin bebeğin ruh halinden olumsuz etkilenebilir.
Çok teşekkür ederim derdim bir değil ki bacım ben bunu şikayet etsem babam alkolik benim napacağı belli olmaz ya bana sarar ya ona doğuma kadar idare etmek zorundayım ama asla bunu unutmam ve tekrar edemez doğumdan sonra da herkes yoluna