Abartın Bayanlar......

birazdan 5 dakikada Amerika'ya varacak olan uçağım kalktığında Madonna ve Lady gaga ile Beyonce'nin patlattığı mısırları yiyerek az önce çekimi bitmiş olan filmimi izleyeceğiz :D

seninkide bişeymi ben senden önce vardım o filmi izledik lady gagamla beraber hahaha

hepimiz ayrı havalardayız anacım,ben jmnastiikte esneye esneye bi hal oldum şmdi peynr kutusunun içine grcem.biraz daha küçülüp cebinize grcem :D:D

ayy yarim saat limuzinle gezdikten sonra son model audi me binip solugu pariste aldim.. dedim bu kuleyi neden egmisler kim egmis derken ne görüm aa benim adam parmagiyla dokunmus.. dedim cek su elini ya herseyin dengesini bozmak zorundamisin hahaha :D:D

ay aslında show tv nin sahibi benimde çaktırmıyorum işte göz önünde olmayı sevmiyorum hahaha

benim 543984985349 tane cep telefonum 45395034 tane arabam 530495340583 tane evim 5340985038 tane teknem 849850353 tane laptopum var bunların hepsini sigortalamak için 53453 tane eleman tuttum hepsine aylık maaş verdim sigortalamaları baya zaman aldı tabi hahaha

Geri