Abtronic x2 Kullanıcı Yorumları

• Konbuyu başlatan Manager
  • Başlangıç tarihi
M

Manager

Forum Okuru
Abtronic x2 Kullanıcı Yorumları
ab tronic x2 kullanıcı yorumları abtronic x2 forum abtronic zayıflama kemeri kullanıcı yorumları zayıflama kemeri kullananlar all in ab tronic
Son günlerde adından sıkça adından söz ettiren Abtronic x2 isimli zayıflama kemeri almayı düşünüyorsanız Abtronic x2 kullanan kişilerin yapmış oldukları yorumları sizlerle paylaşıyoruz.

490054d91f0e7722a3.jpg

Umarız sizlerde kullanıcılarla aynı sonucu elde edersiniz.

Murat
Zayıflama kemerini baldırlarım bacaklarım ve belim için kullandım; mükemmel derecede ve gözle görülür bir şekilde bacaklarımın daha düzgün ve beliminde daha ince olduğunu görüm.bu şekilde bölgesel zayıflamak isteyenler için süper bir ürün. Motor gücü de oldukça yüksek, tavsiye ederim..

------------------------------------------------------------------------

merhaba arkadaşlar ben aldım 1 haftadır kullanıyorum .. yanlız bayrama denk geldi uzun sredir kullanamadım... bir haftalık tecrübelerime dayanarak sizlere şiddetle tavsiye diyorum.. kasları gerçekten çok iyi çalıştırıyor.. kilo verdirir mi bilmiyorum fakat sıkılaştıracapı kesin :)

-------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar bende aldım nihayet 2-3 gündür kullanıyorum kilo verdirirmi bilmem ama faydalı birşeye benziyo ben sıkılaşmak için aldım inşallah faydasını görürüm sizi bilgilendiririm

arkadaşlar yaklaşık 15 gündür düzenli olmasada kullanıyorum her yerim et kesti bu aralar ab tronic x2ye güvenerek yediklerime pek dikkat etmediğimden kilo vermedim fakat o kadar yemeğede hiç kiloda almadım bence işe yarıyo bu alet

Yorumlar BURADAN alınmıştır.

Kullanan diğer arkadaşlarımızda yorumlarını bizlerle paylaşırlarsa seviniriz.

Geri