Acaba bende hamilemiyim cevap yazın bana da

Esra dursun

Yeni Üye
Üye
Acaba bende hamilemiyim cevap yazın bana da
Korunmalı ilişkiden 4-5saat sonra ella kullandim ve bir hafta sonra normal beklenen adet günümde 23 nisanda adet oldum. 23 mayısta adet olmam gerekiyordu haziran ayındayız ve hala adet olmadım 2 kere sabah idrariyla test yaptım negatif. Hamile olabilirmiyim test yaniliyor olabilirmi evli olmadigim icin kan testi yaptirmak istemiyorum bilgisi olan varmı çok stresiyim bu ilaç bu kadar gecikme yaparmı yoksa hamilemiyim lütfen yardimci olun

Korunmalı birliktelikten 4-5saat sonra ella kullandim ve bir hafta sonra normal beklenen adet günümde 23 nisanda adet oldum. 23 mayısta adet olmam gerekiyordu haziran ayındayız ve hala adet olmadım 2 kere sabah idrariyla test yaptım negatif. Hamile olabilirmiyim test yaniliyor olabilirmi evli olmadigim icin kan testi yaptirmak istemiyorum bilgisi olan varmı çok stresiyim bu ilaç bu kadar gecikme yaparmı yoksa hamilemiyim lütfen yardimci olun
İdrarda iki gebeligimdede adet günü çıktı şayet geç döllenme olmadıysa kesin çıkardı idrarda

Selamlar, ertesi gün hapı kullanmışsınız hamile kalacağınızı düşünmüyorum olası bir regl gecikmesini yüzde yüz psikolojik olarak hamilemiyim demenize bağlayabiliriz. Bu bakımdan bence boşuna stres yapmayın regliniz gecikir ve her gecikmede acaba hamilemiyim dersiniz bilginiz olsun.

Korunmalı ilişkiden 4-5saat sonra ella kullandim ve bir hafta sonra normal beklenen adet günümde 23 nisanda adet oldum. 23 mayısta adet olmam gerekiyordu haziran ayındayız ve hala adet olmadım 2 kere sabah idrariyla test yaptım negatif. Hamile olabilirmiyim test yaniliyor olabilirmi evli olmadigim icin kan testi yaptirmak istemiyorum bilgisi olan varmı çok stresiyim bu ilaç bu kadar gecikme yaparmı yoksa hamilemiyim lütfen yardimci olun

İlişinizde korunduğunuzu belirmişsiniz , şayet iyi bir doğum kontrol yöntemi uygulandıysa gebelik söz konusu olmaz. Ertesi gün hapları adet döngüsüne müdahale edebilir. Evde yaptığınız test sonuçlarıda gebe olmadığınızı gösteriyor. Gecikmeniz ilaç ve stres kaynaklı muhtemelen

Geri