acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

beyazgüll

Yeni Üye
Üye
acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim
acaba hamilemiyim

selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve yesil yesil damarlr olustu birde sıvı geliyo ay acaba hamile miyim pazartesi sonuc cıakcak ama ben deli oldum beklemekten...selam herkese aranızda olkatan cok mutluyum:salıncak:

hamile olabilirsin.belki ama.gögüslerle ilgili belirtiler çok erken tatlım dedigin belirtiler bende hamileliğimin 6 ayı falan başladı..gögüsten öyle hemen sıvı falan gelmiyor...bilemiycem gerçi bünyeden bünyeye degişiyodur..
,
inş hamilesindir canım

benimde kasıklarımda agrılarım artmaya basladı ama geçen hafta tesr yaptırtdm negatif çıktı , çalışmalara başladık ama cok sevinirim kalırsam tekrar test yaptıtcam ama hayal kırıklıgına ugramaktan korkuyarum ne yapsam kızlar bşeyler söyleyin

Geri