B

burcu212

Yeni Üye
Üye
adetime 7 gün var hamilemiyim midem kazınıyor hamilemiyim adetime 8 gün var 9 12
Slm ben yeni uyeyim adetime daha 9 gun var 4-5 gun once yumurtlama gunumdu 3 gundur sol yumurtaligimda agri gibi bisey var ozellikle yururken oluyor belimde agriyor bu kadar erken hamilelik belirtisi olurmu? Tesekkur

Kaynak olan bu siteye teşekkür ediyorum.

hurish

hurish

Daimi Üye
Üye
canim benim oncelikle hosgeldin. Ama belirtiler icin cok erken bence bunlar senin yumurtlama donemin icin olan belirtiler. yumurtlama doneminde de bu belirtileri yasiyorsun.

Ama ins gonlune gore olur ins hamilesindir ben yaniliyorumdur

bir melek diliyorum

bir melek diliyorum

Hamiş Melek
canım seni umutlandırmak istemem ama sadece örnek olarak yazıyorum ben kasım ayında hamile kaldım ve hamile olduğumu reglime 8 gün kala kasığımda ağrı şikayetiyle gittiğim zaman öğrendim.yani 8 gün önce kasık ağrım ve özellikle gaz şikayetim başlamıştı.zaten sonrada bulantılarım falan başladı.. yani olabilir ama psikolojikte olabilir... bi kan testi yaptır derim ben...

B

burcu212

Yeni Üye
Üye
Suan bi 3 gun daha gecti ve kasigimdaki agri devam ediyor ve yemek yedikten 2 saat sonra karnim kaziniyor sanki butun gun bisey yememisim gibi ve reglime 1 hahta var sanki regli olucakmisim gibi sag bacagim agriyor normalde bu agri hastalanicagim zaman olurdu bende tereddutte kaldim en iyisi doktora gitmek herhalde cok tesekkur ederim insallah hamileyimdir :))

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Belirtiler için henüz çok erken hele mide kazınması için bu dönemde çok çok erken:)
Bebek büyüdükçe annenin yediklerine ortak oldukça mide dayanılmaz kazınmaya başlıyor canım.Arkadaşında dediği gibi yumurtlama döneminde bir takım sancı ve ağrılar olabiliyor.İnşallah adet dönemin geçipte test yaptığında olumlu sonuç alır bunu bizlerle paylaşırsın haberini bekliyorum:)

bembeyaz

bembeyaz

Hamiş Melek
*MaWi' Alıntı:
Belirtiler için henüz çok erken hele mide kazınması için bu dönemde çok çok erken:)
Bebek büyüdükçe annenin yediklerine ortak oldukça mide dayanılmaz kazınmaya başlıyor canım.Arkadaşında dediği gibi yumurtlama döneminde bir takım sancı ve ağrılar olabiliyor.İnşallah adet dönemin geçipte test yaptığında olumlu sonuç alır bunu bizlerle paylaşırsın haberini bekliyorum:)
canım doktora gittin mi ? Merak ettim

CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
biraz daha bekle bakalim arakdaslarin dedigi gibi belirtiler icin henüz cok erken reglin gecince bi test yaparsin, hadi insallah hamissindir =)

S

Sultan_18

Yeni Üye
Üye
Mrb benm adetm 4 gün geckt diger belirtiler var gibi acaba hamilemym...

B

burcu212

Yeni Üye
Üye
Test yaptınızmı? Benimde 3 gün kaldı adetime aşırı derecede midem bulanıyor bazen kasıklarımda ağrı oluyor ve normalde gece 1 yada 2 de yatmama rağmen 3 gundur saat 9 da uyuyorum hamile olabilirmiyim?

G

gülümse1987

Forum Okuru
slm kızlarr bende6 aylık evliyim ve bu ay çocuk yapmaya karar verdik yumurtama günlerime denk getirdim ve şuand adetime 7 gün var ama çookk kötü şekilde midmde ynma ekşime ve çookkk kötüüü gazz varr şişkinlik varr hiç böyle olmamıştım şizce hamilelik belirtisi olabilirmi???

E

esmayim

Yeni Üye
Üye
slm kızlar bana yardımcı olursanız sevinirim .adetten 2 gün önce hamile kalınır mı
adetime 1 hafta var ama geçen haftadan beri göğüslerimde kasıklarımda ağrı var aşırı yorgunluk...hamile olma ihtimali ne?

esinerkan

esinerkan

Yeni Üye
Üye
adet belirtilridir canım ben adet zamanında hamile olunduğunu zannetmiyorum ama kalanlar varmış heralde ölede duydum sen adetin gecikirse bir test yaparsın anca öle anlarsın canıım haberlerini ver merak ederim ben şimdi :)

A

aysegn

Yeni Üye
Üye
Merhabalar ben de yeni uyeyim.Ilk mesajim bu.Oncelikle "esmayim" icin cvp vereyim ayni durumu ben de gecen ay yasamistim ama adet gunene cok yakinken hamile kalma olasiligi yok denicek kadar az.Ama gene de sifir degil hicbir zaman.Sen adet gununu bekle derim ben.Eger cok hamile kalmak istiyorsan ve adetten once test yaptirirsan negatif cikma olasiligi cok yuksek.O yuzden bana sorarsan en azindan adet gununu bekle.Biliyorum sabretmek cook zor ama hayal kurupta olumsuz sonucu almak daha kotu.
Simdi gelelim benim durumuma:(26 gunde bir adet oluyorum nerdeyse ergenlik donemimden beri hic sasmazdi.6aylik evliyim ilk kez bu sefer cok gecikme oldu.En son adet tarihim 28ocak.Yani 32 gun oldu ayin 23nde adet olmam gerekiyodu 5gundur olmuyorum.Fakat 23nde kan testi yaptirdim 0.17 cikti.Bunun degismis olma ihtimali varmidir?Ya da yanlis olma ihtimali?

E

esmayim

Yeni Üye
Üye
15 gün öncesinden adet belirtisi olur mu bende hiç böle olmamıştı hatta evlendikten sonra hiç olmadı 8 aylık evliyim henüz.bebek düşünmüyoruz zaten ama aklıma takılıyor doktora gittim olabilir dedi test için erkenmiş bu hafta içinde yaptırmam gerekiyomuş ufffffffffffffffffffff çok kötü bi durum yaaaaaaaa

S

sevdam24

Yeni Üye
Üye
merhaba arkadaslar arnza yenı geldım:) ben bugun doktra gıttım bu aralar sıkayetım vardı mıdem de asırı yanma bulantı kasıkalrımda agrı faln goguslerım hasaslastı o yuzden gıttım aklımın bır kosesınde gebelık var ama umutlanmak da ıstemyordum doktr bazı testler ıstedı ıdrar da yaptı suphe var dıe yaptık ama labaratuarda kı kadınlar doktrn bızı arasın faln dedıle once korktm sonra dktra soledım aradı ama ulasmdı bırsey yok negatıf gorunuo dedı bende cıktım gıdıcektm ama labaratuara gıttım ben gıdıorum dedım dktr sıze ulasamdı dedım oda bu halınle nereye gıdıyorsun dedı gıt sole arasın dedı e ben gıdene kadr dkr gıtmıstı sekretere arattım oda once bı baktı korktum ya:) megerse ıdrarda hem gebelık var hemde yok gorunuormus pzrtesı kan ıstedıler yaptrcam sızce cıkarmı:) hala mıdemde yanmalar va cok ya kasıklarmda agrı da var bu son ıkı adetımde cok az gordum sızce olabılır mı:)?

hurish

hurish

Daimi Üye
Üye
oncelikle hosgeldin canim. ins hamilesindir benim de ilk belirtilerim goguslerimde asiri hassasiyet ve kasiklarimda batmalardi. Mide bulantiarim ara ara idi. sen adetin ne kadar gecti ve istersen pazartesiye kadar sende eczaneden kendin test alip denesene, birde sen yap evde bakalim. bak merak ettim simdi. :D
ins hamilesindir hersey gonlunce olsu
n

S

sevdam24

Yeni Üye
Üye
tatlım saglık ocagnda zaten yaptıom test ıdrar da cıkmıyo kı net o yuzden kan testı yacaklarmıs pzrtesıyı merakla beklıyorum:))) ıns hamıleyım dır dua edın lutfennnn:)

hurish

hurish

Daimi Üye
Üye
silik ciktiysa vardir canim benimde testlerimin bazilari silikti:) ins hamilesindir hadi bakalim

S

sevdam24

Yeni Üye
Üye
ıns canım yhaadetım hıc gecmedı ama emın sayılırım ınsaallah yanılmam:)

melodi_cn

melodi_cn

Daimi Üye
Üye
kızlar merhaba bende bugun sabah mıde bulantısıyla uyandım kasıklarım fena agrıyor bılmıyorum ınsalh hamıleyımdır sık ıdrar cıkmaya basladım goguslerım acıyor bırde bugun esımle dıarı cıktın tavuk kokusu geldı burnuma bı mıdem bulandı sormayın aynı ılk bebişimde oldugu gıbı allahım ınsallh hamıleyımdır