Acaba hamilemiyim kızlar

Mrb benimde adetim 2 gun gecti napmaliyim

mrb kızlar ben 9 aylik evliyim adetlerim duzenli oluyo bi defa gecikti bu adetime bi hafta kala kahverengi lekelerle karisik biraz akintim oldu kasıklarım ağriyo gaz sıkıntim var sırtım ağriyo bide agzimda su toplanip yutmayinca midem bulaniyo bilmiyorum insallah hamileyimdir cok istiyorum dua edin iki tane hamilelik testide yaptim ama cikmadi kendimi erken diye kandirmak istiyorum suan yurt disindayim 3 gun sonra donucem ilk isim doktoro gitmek olucak insallah hamileyimdir lutfen cevap verin

Başak, aysegul ve gurbet insallah hamilesinizdir sonuclarinizi aldinizmi merak ettimde paylasirsaniz sevinirim :)

Mrb ben aranızda yeniyim. Yaklaşık bir iki aydir bebek düşünüyoruz 4 gündür gögüslerim çok şiş, sürekli aç haldeyim, gözlerim zor açılıyor, gaz var, kasık agrılari , ter basmasi var... Bunlarla birlikte adetime 10 gün var test aldim ama korkumdan yapamiyorum. Çok istiyorum ya tek çizgi görürsem diye yapamadim. Ağlayip duruyorum.

Kirmizi kar insallah hamilesindir belirtiler yaniltici olabiliyor aglama cunku stres hamilelige engeldir 5 aydir stres yapiyorum her ayin sonu husranla bitiyor bu ay stres yapmiyorum ama bendede belirtiler var hadi bakalim idrar testi sonuc vermez ama kan testi belki sonuc verebilir benimde bir hafta var insallah hamileyizdir mujdeli haberini bekliyorum

Fatma cim inşallah hamilesindir benimde 5 gun var karnim belim kasiklarim agriyor daha once hic olmamusti boyle hadi hayirlisi insallah hamilesindir bi kan testi yap istersen. inşallah bende hamileyimdir cok istiyorum aminnnn

Kizlar meraba adetime 10 gun var bugun dr gittim kasik agrisi sikayetiyle dr yumurtani catlatmissin adet gormezsen gel dedi acaba hamilemiyim

Bence hamilesin canim icime oyle dogdu bendede var kask agrisi insallah mujdeli haberlerimizi bekliyorum merak ettim ogrenince haber ver...

Geri