Acaba hamilemiyim kızlar

Ecrincim bir kac gun daha bekle derim cokta unutlanma hamile olmazsan cok kotu olursun kendimden biliyorum:( ama sabahki lekelenmeyide anlamadim insallah yerlesme kanamasidir bu hafta cok umutlanmistim oysaki cok uzuluyorum bennnn;-(

Ecrincim hastalandim ben:( cok kotu oldum uzuntumu pylastigim ilk kisisin cok umutlanmistim ama Allahtan hayirlisini istiyorum.. Sende cok umutlanma canim sninde uzulmeni istemem .benim icinde ne olursun dua et olurmu. Mujdeli haberini insAllah alirsin ama bana da sylemeyi unutma olurmu :)

Uzulme hic cnm herseyin hayirlisi demek daha zamani varmis cok dusunmemek gerekio ama elimizde degil malesef dua edicem cnm sanada merak etme.bakalim benimki pskilojikmi yoksa bebekmi cok merak ediom ogrenince hemen haber vericem sanada sende morelini yuksek tut

Evet canim herseyin hayrlisi Allah hayirli evlatlar nasip etsin cok istiyordum bi dahaki sefere insAllah sen hamilesindir canim :) :) ;)

Ecrincim cok tuhaf birsey oldu kan iki damla geldi dahada gelmedi adet olsaydim kan saril saril akardi daha once hic byle olmamisti hic adet belirtilerimde yok dun esimle beraber olduk rahmim biraz yara olmus kan ordan gelmis yani daha hasta olmadim... cok tuhaf

Ecrincim cok tuhaf bisey oldu dun iki damla kanamm oldu ve kesildi adet kanamasi olsaydi saril saril akardi.. Esimle gecen aksam bi beraberlik oldu rahim yeri biraz yara olmus kanama orda olmus daha adet olmadim yani ben

Canim saglik ocagina gittim ama yetisemedim idrar testi aldim galiba sabah yapicam cunku sabah daha iyi sonuc veriyormus cok heyecanliyim:)

ya arkadaşlar cidden böyle paylaşımları aleni şekilde yapmaya çekinme kelimesi az kalır da yani biraz bi utanır insan kardeşim burayı erkekler de okur o okur bu okur yok eşiyle birlikte olmuş dün akşam bir de aynı cümlede inşaallaah Allah'ı katmayın bari bu ne yaa?

Kardesim birincisi burasi bayan sitesi senin niyetin kotuki boyle seylere giriyorsun... saglikta ayip olmaz bunu ogrenemedinmi burda bilgi paylasip ve aliyoruz boyle cok yazan var bula bula bizimi buldun k.b keyfimizden yazmiyoruz bir rahatsizlik soz konusu tabi sizin gibi kotu niyetli insanlar herseyi yanlis yere saptriyor Allahi karistirma diyorsun ya bence don kendine sor benim bu sitede ne isim var burasi bir bayan sitesi

Geri