Acaba hamilemiyim kızlar

Herkese merhaba . Ben 8 aylık evliyim. 3 subat ta 14+1 gunluk bebegimi kaybettim , dusuk yaptim. Sonrasinda 17 subatta birlikte olduk. Ama bosalmadi.esim cocuk istemiyor. Sanirim ben istiyorum uzulmekten korkuyorum sadece yine dusuk yaparim diye. Iliskiye girdigimiz gun yumurtlama gunumdu veya cok yakindi. Sonra hep sivi gelmeye basladi benden. Hatta ben tekrar kananamam oluyor sanip kontrol ediyordum o derece de yani. Hamile kalmis olma ihtinalim var mi size. Lutfen yazin..

Merhaba , gebe olup olmadığınızı biz bilemeyiz. Mensinizde gecikme varsa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.+ Şayet test sonucunuz negatif çıkarsa hekim tavsiyesi olmadan gebe kalmayın.Gebelik planı öncesi hekim muayenesin den geçin.

Ben bu ay 02.02.2017 adet oldum 18.02.2017 itibaren sabahlari migdem kazinmaya basladi ve felaket gögüslerimin ucu acimaya basladi normalde agirirdi ama adetime 1 hafta kala olurdu ama bu sefer adetime 15 gün kala basladi ve benim süpelenmeye basladim dünde karnimda batmalar basladi sanki bisey böyle asagiya dogru cekiyo gibi bide calisirken belimde sag tarafm cok agriyor sizce hamile olabilirmiyim ltfnn cvplarsaniz cok sevnirimm..

Bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz. Belirtiler gebeliğin 4-5. haftası başlar.+ Belirtilere dayanarakta gebelik teşhisi yapılmaz. Mensinizde gecikme olursa en 3 en fazla 7 gün gebelik testi yapın.

Adetim iki aydır düzensiz ve oluyo ama geç oluyorum bide adetim yeni bitti ama kahverengi lekeler geliyo kan gibj bide pembemsi yaaa

Adet düzensizliğinin nedeni hormonal yada rahim kaynaklı olabilir. Akabinde gerçekleşen lekelenmede düzensizliğin septomu.Hekime görünüp muaene olmanızda fayda var.

Geri