Acaba hamilemiyim kızlar

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik tam boşalma anında dışarı çıktı ve spermleri vajinama denk geldi yani vajinama bulaştı sizce birşey olur mu?? Böyle bir soru soruyorum ama yardımcı olursanız sevinirim

Spermin vajina içine sızması halinde gebelik söz konusu olabilir. Mensiniz de gecikme olursa test yapın.Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir.

Merhaba arkadaşlar, araniza yeni katildim♡ Hemen soruma geçmek istiyorum. Eşimle 2,5 yildir geri cekme yöntemiyle korunuyoruz. İnternetten indirdiğim bir programla takip ettiğime gore tam ovulasyon günümde birliktelik yaşamışım. Adetim de 2-3 gun gecikti. İnanılmaz göğüs ağrım, gaz, bağırsak hareketliliği, az akıntı ve tipik adet öncesi bel ağrım mevcut. Hamilelik durumu olma ihtimali var mi geri cekme yöntemi ve tüm bu belirtiler isiginda? o_O

Merhaba, Üyeliğiniz hayırlı olsun.Geri çekme yöntemi güvenli bir yöntem değildir.İstenmeyen gebelikler açısın dan risktir. Mensiniz de gecikme olmuş , test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.( Görünürde belirtiler gebelik lehine olsada ; Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır)

Merhaba, Üyeliğiniz hayırlı olsun.Geri çekme yöntemi güvenli bir yöntem değildir.İstenmeyen gebelikler açısın dan risktir. Mensiniz de gecikme olmuş , test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.( Görünürde belirtiler gebelik lehine olsada ; Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır)

Çok tesekkur ederim Beyza hanim. ♡♡

Çok tesekkur ederim Beyza hanim. ♡♡

Merhaba arkadaşlar, araniza yeni katildim♡ Hemen soruma geçmek istiyorum. Eşimle 2,5 yildir geri cekme yöntemiyle korunuyoruz. İnternetten indirdiğim bir programla takip ettiğime gore tam ovulasyon günümde birliktelik yaşamışım. Adetim de 2-3 gun gecikti. İnanılmaz göğüs ağrım, gaz, bağırsak hareketliliği, az akıntı ve tipik adet öncesi bel ağrım mevcut. Hamilelik durumu olma ihtimali var mi geri cekme yöntemi ve tüm bu belirtiler isiginda? o_O

tüm bunlara ilaveten sabah aşırı göğüs ağrısıyla uyandım, sol göğsünün üç kısmında özellikle. Patlıcan gibiydim. Tüm bunlar adet belirtisi mi acaba sadece ya¿ Çok kaygıliyim. Test en doğru sonuç biliyorum ama yine de dertlesmek istedim sizle ★ :(

Tekrar merhaba,

Sizin sorularınızın benzerine hep aynı yanıtı vermekte ısrar ediyorum.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapılmaz. Çünkü bu psikolojik olabilir, mens belirtisi olabilir , gebelik belirtisi olabilir. Bu yüzden gebelik testinin yapılmasını öneriyorum.

Geri