Acaba hamilemiyim kızlar

adet belirtilridir canım ben adet zamanında hamile olunduğunu zannetmiyorum ama kalanlar varmış heralde ölede duydum sen adetin gecikirse bir test yaparsın anca öle anlarsın canıım haberlerini ver merak ederim ben şimdi :)
Adetime 5 gün var midem çok bulanıyor kasıklarımda ara ara ağrı oluyor ama göğüslerimde ağrı yok acaba hamile olabilirmiyim

Merhaba, nişanlımla ilişki yaşadıktan sonra adet oldum fakat birkaç gündür midem bulanıyor gibi adet bittikten 4 gün sonra yani dün tuvaletteyken ilk pembe daha sonra kırmızıyla kahverengi karışımı akıntı çıktı peçetede lekelenme de olabilir, bu gün hamilelik testi yaptım negatif çıktı fakat kahverengi akıntı(lekelenme)devam ediyor az az,nişanlımla ilişki esnasında adetimin gecikmesi için 1 hafta adet geciktirici daha sonra yaklaşık 1 hafta doğum kontrol hapı kullandım toplam 2 hafta boyunca erteledim Ve hapı bıraktıktan sonra adet oldum sizce hamile miyim yoksa adetin gecikme süresini uzattığım için mi böyle

Şüpheli ilişkiden sonra adetiniz gerçekleşmiş, gebelik testi yapmışsınız sonuç negatif bu durumda gebe değilsiniz. Kullandığınız ilaçlar döngünüzü etkileyebilir. Her hangi bir olumsuzluğu ekarte etmek için bir kadın doğum uzmanına muayene olun.

Merhaba kızlar yumurtlama günümden beri kasıklarım da şişlik var ve ağrı batma var 7 gün oldu hala geçmedi.adetime de 6 gün kaldı.benim dikkatimi çeken kasıklarımın şişmesi ve inmemesi rahat hareket edemiyorum bir de gündüzleri belli bi zaman da çok halsizleşiyorum uyumak istiyorum ayrıca ani gülmelerim başladı sebepsiz yere deli gibi yardımcı olurmusunuz hamile olabilirmiyim

Merhaba kızlar yumurtlama günümden beri kasıklarım da şişlik var ve ağrı batma var 7 gün oldu hala geçmedi.adetime de 6 gün kaldı.benim dikkatimi çeken kasıklarımın şişmesi ve inmemesi rahat hareket edemiyorum bir de gündüzleri belli bi zaman da çok halsizleşiyorum uyumak istiyorum ayrıca ani gülmelerim başladı sebepsiz yere deli gibi yardımcı olurmusunuz hamile olabilirmiyim
Kasıklarda ağrı batma, uyku hali halsizlik.. Bütün bunlar gebelik belirtisi olduğu gibi adet öncesi septomlarda olabiliyor. Bu nedenle belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyorum. Döneminizde gecikme söz konusu olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Kasık ağrım geçti halsizlikte geçti.adetime son 5 gün kaldı şuan hiçbirşeyim yok.sadece hafif kasık ağrısı oda çok fazla hissedilicek bir şekilde değil. Bian şüphe etmiştim ama normale döndüm
Kasıklarda ağrı batma, uyku hali halsizlik.. Bütün bunlar gebelik belirtisi olduğu gibi adet öncesi septomlarda olabiliyor. Bu nedenle belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyorum. Döneminizde gecikme söz konusu olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhabalar benimde adetim biteli 2 haftam bu hafta . Pazartesi gunu siddetli kasik agrim oldu sabah basladi aksama kadar kasiklarimda firtinalar koptu sanki . Ertesi cok olmadi hafifledi. Ara ara yumurtaligim atiyor pit pit diye acaba bunlar ne belirtisi olabilir

Geri