Acaba hamilemiyim kızlar

Kızlar selamün aleyküm kan testı sonucu 78 hemsıre 100 e yukselınce kesın gebelık dedı sız ne dıyosunuz tekrar kan testı yapcak ama ben erken gebelıktestınde ıkıncı cızgıyı gördüm

Aleyküm selam , 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul ediliyor. Sizin HCG değeriniz zaten gebelik lehine hemşirenin bu konuda bilgisi yetersizmiş.Şu an sizin yapmanız gereken gebeliğinizin kesin teyidi için usg ye girmek . En kısa zaman da hekim kontrolüne başlayın.

Merhabalar Hanimlar
Birsey danismak istiyorum size. Regl olamadim bu ay. 3.günü bugun sabah 3 liraya aldigim hamilelik testini yaptim sonuç negatif çikti. Gögüslerim şiş kasik agrimda var. Acaba kan testi yaptirmali miyim? Ya da ne yapmaliyim?İlk defa böyle şeyler yaşiyorum kusura bakmayin. Bilemedim ne yapmaliyim.

Merhaba, evde yapılan idrardan gebelik testleri hatalı sonuç verebilir. Bu yüzden hcg testi yaptırmanızda fayda var. Hcg testinin yanılma payı yoktur 100 net sonuç verir.Test sonucunuz yine negatifse gecikmeniz için hekime görünüp muayene olun.

Kızlar merhaba adetim 7 gün gecikti belim ve ayaklarım çok ağrıyor ,bugün de mide bulantim başladı .sizce ne zaman test yapmalıyım ?böyle belirtisi olan var mı..simdiden teşekkürler

Merhaba ben bu ay 22sinde adet olmam gerekirken 16sinda adet oldum adetim bittikten sonra eşimle ilişkiye girdikten sonra hafif pembemsi lekenmelerim oluyor hayla devam ediyor lavobaya çıktıktan sonra birdaha gelmiyor internetten araştırdım çok fazla şey okudum ve canım sıkıldı acaba bana bu konuda yardımcı olurmusunuz acill yardım edin lutfeeen

Merhaba ben bu ay 22sinde adet olmam gerekirken 16sinda adet oldum adetim bittikten sonra eşimle ilişkiye girdikten sonra hafif pembemsi lekenmelerim oluyor hayla devam ediyor lavobaya çıktıktan sonra birdaha gelmiyor internetten araştırdım çok fazla şey okudum ve canım sıkıldı acaba bana bu konuda yardımcı olurmusunuz acill yardım edin lutfeeen

Kullandığın ilaç varsa ondanda oluyo olabilir ben de öyle olmuştu

Merhaba benıde sıcak basıyor bunalıyorum mıde bulntm oluyor kasıklarmda hafıf agrı var gebelık olabılırmı yanlz ben adetıme 2 gun kala pembe akıntı gordum ve bu 4 gun surdu 4.gunu ben kan verdım beta <2.00çıktı acaba ozman olusma evresı olabılırmıydı bıdaha kan vereyımmı evet bu degere gore gebelık yok ama ozmn yenı olusuodu olabılırmı yardımcı olunn lutfennn

Merhaba, hala adet olmadıysanız tekrar test yapın. Geç döllenme söz konusu olabilir, tıbbi koşullardan kaynaklanan lekelenme olabilir. Test sonucunuz yine negatif olursa mutlaka hekime görünüp muayene olun.

Geri