Acaba hamilemiyim kızlar

burcu212

Yeni Üye
Üye
Acaba hamilemiyim kızlar
adetime 7 gün var hamilemiyim midem kazınıyor hamilemiyim adetime 8 gün var 9 12
Slm ben yeni uyeyim adetime daha 9 gun var 4-5 gun once yumurtlama gunumdu 3 gundur sol yumurtaligimda agri gibi bisey var ozellikle yururken oluyor belimde agriyor bu kadar erken hamilelik belirtisi olurmu? Tesekkur

Kaynak olan bu siteye teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
canim benim oncelikle hosgeldin. Ama belirtiler icin cok erken bence bunlar senin yumurtlama donemin icin olan belirtiler. yumurtlama doneminde de bu belirtileri yasiyorsun.

Ama ins gonlune gore olur ins hamilesindir ben yaniliyorumdur

canım seni umutlandırmak istemem ama sadece örnek olarak yazıyorum ben kasım ayında hamile kaldım ve hamile olduğumu reglime 8 gün kala kasığımda ağrı şikayetiyle gittiğim zaman öğrendim.yani 8 gün önce kasık ağrım ve özellikle gaz şikayetim başlamıştı.zaten sonrada bulantılarım falan başladı.. yani olabilir ama psikolojikte olabilir... bi kan testi yaptır derim ben...

Suan bi 3 gun daha gecti ve kasigimdaki agri devam ediyor ve yemek yedikten 2 saat sonra karnim kaziniyor sanki butun gun bisey yememisim gibi ve reglime 1 hahta var sanki regli olucakmisim gibi sag bacagim agriyor normalde bu agri hastalanicagim zaman olurdu bende tereddutte kaldim en iyisi doktora gitmek herhalde cok tesekkur ederim insallah hamileyimdir :))

Belirtiler için henüz çok erken hele mide kazınması için bu dönemde çok çok erken:)
Bebek büyüdükçe annenin yediklerine ortak oldukça mide dayanılmaz kazınmaya başlıyor canım.Arkadaşında dediği gibi yumurtlama döneminde bir takım sancı ve ağrılar olabiliyor.İnşallah adet dönemin geçipte test yaptığında olumlu sonuç alır bunu bizlerle paylaşırsın haberini bekliyorum:)

Belirtiler için henüz çok erken hele mide kazınması için bu dönemde çok çok erken:)
Bebek büyüdükçe annenin yediklerine ortak oldukça mide dayanılmaz kazınmaya başlıyor canım.Arkadaşında dediği gibi yumurtlama döneminde bir takım sancı ve ağrılar olabiliyor.İnşallah adet dönemin geçipte test yaptığında olumlu sonuç alır bunu bizlerle paylaşırsın haberini bekliyorum:)

canım doktora gittin mi ? Merak ettim

biraz daha bekle bakalim arakdaslarin dedigi gibi belirtiler icin henüz cok erken reglin gecince bi test yaparsin, hadi insallah hamissindir =)

Test yaptınızmı? Benimde 3 gün kaldı adetime aşırı derecede midem bulanıyor bazen kasıklarımda ağrı oluyor ve normalde gece 1 yada 2 de yatmama rağmen 3 gundur saat 9 da uyuyorum hamile olabilirmiyim?

slm kızlarr bende6 aylık evliyim ve bu ay çocuk yapmaya karar verdik yumurtama günlerime denk getirdim ve şuand adetime 7 gün var ama çookk kötü şekilde midmde ynma ekşime ve çookkk kötüüü gazz varr şişkinlik varr hiç böyle olmamıştım şizce hamilelik belirtisi olabilirmi???

Geri