acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

acaba hamilemiyim

mrb kiizlar,
sallah urasi banada ugurlu gelir...bizde esimle 1,5 yildir bebek istiyoruz ama olmuyor :(
adetim duzenlidir benim,bu ay 4du adet olmam gerekiyodu olmadim,4 gun gectikten sonra test yaptim ama negatif cikti,ara sira adet olcakmisim gibi kasiklarimda agri var...sizce hamile olabilirmiyim?Lutfen yardim edin.....yaniden test yapmaya korkuyorum

selam hanımlar....
7 aylık evliyim. normalde adetim 28 günde oluyodu. geçen ay 36. günde adet oldum. bu ay da 36 gün geçti hala adet olmadım. geçen ay çok umutlanmıştım adet olunca çok üzülmüştüm. umutlanmak istemiyorum. sizce hamile olabilir miyim vede testi ne zaman yapmalıyım.

selam bayanlar, bende gün sayanlardanim..beklemek nekadar zormus,son adet tarihimi tam olarak hatirlamiyorum ama sanirim 29 yada 30 Nisan falandi yada 1 Mayis da olabilir... :S 2 yada 3 Mayis da olabilir....... offfff hatirlamiyorum iste.Bugün 24 Mayis! Umarim adet olmam ve hamile kalirim.Plansiz programsiz oldu biraz hic aklimizda bile yoktu aslinda,hep korunuyorduk. 10 senedir korunuyorduk gecenlerde korunmadik nedense sebepsiz..Bakalim nasipse eger bebegim olur insallah,azdaha bekleyim ama beklemek cok zorrrrrrrrrrr.ALLAH ISTEYEN HERKESE SAGLIKLI BEBKLER VERSIN INSALLAH..

hamile miyim?

ben son adetimden 5 ve 7 hafta sonra test yaptım negatif cıktı. ama hala adet olmadım. giğer adetime 3 gun kaldı. stresten mi bu yoksa hamilemiyim. hamilelik belirtilerini hissediyorum.

nollur cevap verin !

adetim 3gün geçikti kasıklarımda adet oldugun zamanlardakine benzer agrılar var. birazda kabızlık problemim var..ve ayaklarım çok üşüyooo...öyle mide bulantısı falan yok..heran hasta olucak gibiyim ama bişey yokbide karnım gurul gurul...sizce hamilemiyim acaba test için biraz daha beklemek istiyorm...gebelik yaşayan veya bilgisi olan bayanlar yorumlarsa sevinirim..tşk

sevgilimle a***** ***s yaptık ben yatıyodum yaparken onun salgısı dısarı cıktı ama hemen sildi acaba içime kacmıs mıdır o ? şimdide göğüslerimde şişlik var karnımda da var biraz sanırım ama midem filan bulanmıyor basım dönmüyor acaba hamile olabilir miyim ? yasım küçük test yaptırmaya korkuyorum yardım edin lütfen

slm arkadslar benimde sıkıntım var böyle...1,5 senelik evliyim bende...cokl istiyorum olsun bir meleğim...aranızada yeni katıldım bu arada....2 gün önce test yaptım kendşime....çift çizgi cıktı gibi....vqrla yok arası ama net görülebiliyor sayılır...belimde cok ağrı vardı 15 gündür...kasıklaarım faalan...b,i sag taraf bi sol su bir haftadır basladı....akıntım vardı baya...son olarak 14 temmuzda adet oldum...adetime yaklasık 1 hafta falan var daha....mide bulantım bazen oluyor...sucugu yiyorum ama kokusuna dayanamıyorum sonra ...kusmam bir kere oldu...cok ümitsizim ama bir umuttur gidiyorum....gögüslertim 15 gündür şiş dokunamıyordum bu ara dahada arttı...meme ucumu anlayamadım:))))daha öncede ümitlenmiştim....gebelik testleri pozitifti.. kan testi yok diyordu...doktorda göremedşi....kimyasal olabilir dedi geçtiler...ağlamaktan umutsuzluktan bıktım...olsun artık gelsin benim meleğimde ne olur sanki hayırlısıyla....neyse arkadslar...sizce bende hamilel,k olabilir mi???lütfen allah rızası için bir cevap yazın...aklımı kacıracağim...kan testini herzaman yaptıramıyorum esimin işinden dolayı...resmen mahrumiyet yerindeyiz...nette kafayı bozacağım arastırma yapmaktan...lütfen cevaaplarınızı bekliyorum....

daha önce adet öncesi hiç çift cıkmamıştı ...yaptıgım tes 10 dakikalıktı ama 20 dakika sonra bu sonucu verdi....doğruluk payıdav var mı bu arada...basına böyle birsey gelipte sonucu doğru çıkan varmı...keske ha deyince kan testini yaptırabilsem...of ya offf...aklımı kacırdım artık umutsuzluklar yüzünden...doktora gtmiştim...testlerde bişiy cıkmamıştı....eşimdede öyle....

merhaba arkadaşlar uzun bir süreden sonra ilk yazan benim...benimde adetime 7 gün var ama belitilerimi yazayım (gerçi adet belirtiside olabili ama neyse :)) aşırı bir bel ağrısı otururken belime yastık koyup oturuyorum,gündüzleri çok sık olmasa da uykudayken özellikle geceleri çok sık tuvalete çıkıyorum,kasık ağrım çok yok ara sıra sol kasığıma hafif hafif bıçak saplasınıyor,halsizlik uyku isteği çok var (kansızlıktan olabilir benim kanımda düşüklük var) , iştahım açıldı özellikle ekşi şeyler çok istiyorum..2 hafta önce sistit oldum annemde ben her sistit olduktan sonra hamile kalırdım dedi bende acaba mı diyorum...İnşallah bebiş vardır bazen adet gecikmesini beklemeden de test yapanlarda çıkyormuş ama ben bekleyeceğim...Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah...

Geri