acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

merhaba melekler aranıza yeni katıldım bende bekleme sürecindeyim adetime 7 gün var ve çok merak ediyorum günler çabuk geçer inş hamileyimdir:)
adetim 8 gün gecikti ve idrar testi yaptım ve pozitif çıktı daha doktora gitmedim ama doğrudur herhalde hamileyimmm allah isteyen herkese versin:)

ben seher 1buçuk senelik evliyim
negüzel iki aydır bende olmuyorum test yapıyorum natif çıktı için yapmadım bu ay midem bulanıyo ama

yardımk kızlar

mrb ben seda ayın 17 snde evlendim. ağtsun 25 de adet oldum.. 5 gün geçikti ve sık idrara çıkma var ve kasıklarımda ağrı vR 3GÜN ÖNCE test yaptım olumsuz ama hala adet grmedim sizce bdaha yapmalımyım yardım edin ...

melekler bebeğim malesef düştü ve sonrasında kürtaj oldum Allah kimseye göstermesin ve herkese sağlıklı hamilelik ,sağlıklı bebek nasip etsin.

merhaba arkadaşlar,aklımı kemiren, okadar araştırmama rağmen emin olamadığım bır konu hakkında tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum, eminim ki çoğunuz doktorlardan daha çok sey bılır hale gelmişsinizdir... eşimle ilişkiye girdikten hemen ertesı gün,ki bu 3 haftayı gecti ertesi gün hapı kullandım, 1 hafta sonra adet kanamsı gıbı ama daha koyu renkte kanamam oldu ve 4 gün sürdü,normal adetime ise 4 5 gün var ama ben okadar takıldım kı hamıle olabılır mıyım dıye sitelerde forumlarda okumadğım yazı kalmadı...yaklasık 4 gündür göğüslerm şiş değil ama uçları acıyor, ve normak adet ağrısı şeklinde belim ağrıyor... ben daha hazır değilim hamile kalmaya, rica ediyorum düşüncelerinizi benımle paylaşır mısnız? şimdiden teşekkürler...

Merhaba arkadaşlar...siteye yeni üye oldum..mümkün olduğu kadar yazışmalarınızda verdiğiniz bilgilerden faydalanmaya birşeyler öğrenmeye çalıştım..ancak içinde bulunduğum durumdan,kafamdaki karışıklıktan kurtulamadım..

eşimle birlikte olmamızdan 72 saat sonra ertesi gün hapı kullandım...bebek sahibi olmayı çok istiyoruz ancak işsel olarak şuan uygun olmadığını düşündüğüm için hapı geç kullandım..ilişkide bulunduğumuz gün adetimden sonraki 14.gün,yani döllenme olasılığının olabileceği en uygun gün idi…bugün yaklaşık 7.gün..ancak benim kasıklarımda kramp şeklinde ağrı ve dolgunluk,mide bulantısı,iştahsızlık,idrarımda yanma,koyu sarı – beyaz karışımı akıntım var..ayrıca 6.günde çamaşırımda lekelenme şeklinde kan var...regl ime henüz 10 gün var..evde gebelik testi yaptım ancak negatif çıktı...kafam çok karışık...biraz araştırma yaptım yerleşme kanaması olarak bilinen durumda 6.yada 7.günde lekenme görülebilir deniliyor...arkadaşlar hamile olabilir miyim ? tecrübeli arkadaşlardan yorum rica ediyorum çok acil lütfen...

cnm gebelıkde olabılır olmayabılır olursa uzulme bebek rızıkıyla gelır cunku bence bıraz sen psıkolojık etkılenmıssın cnm benım dert etme

Geri