acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

merhaba
ismim Didem
benim SAT 9 eylül
27 eylülde eşimle ilişkiye girdik.
3 ekimde çok az günlük pedi doldurmayacak kadar kahverengi kanamam oldu
7 ekimde kan testi yaptırdım negatif
ancak bugun 16 ekim ve hala adet görmedim 1 haftalık gecikme var
hamile olabilir miyim acaba?testi tekrarlamalı mıyım?

Merhabalar adetiniz bu dediğiniz tarihe kadar sarktı ise şimdi tam zamanı. Hemen kan testi yaptırabilirsiniz. Büyük ihtimal ile de gebelik çıkacak gibi görünüyor.

Merhabalar adetiniz bu dediğiniz tarihe kadar sarktı ise şimdi tam zamanı. Hemen kan testi yaptırabilirsiniz. Büyük ihtimal ile de gebelik çıkacak gibi görünüyor.

belirtiler nasıl benimde adetime 14 gün var kasıklarım ağrıyo ğögüslerim belim bacaklarım sizinde bölemiydi ?

selam bende gun sayanlardanım.rabbım ısteyen herkese nasıp etsın ınsallah benle beraber.benım de son adetım 18 eyluldu.bugun 20 ekım.olmadım daha umarım olmamda.soylenenler gıbı bende de cok kasılmalar kasıklarda agrılar var.ama mıde bulantısı goguslerde degısıklık falan yok.ne yapım meleler bı akıl verın banada

inşallah hamilesinizdir kızlar ben bu ayda fos çıktım yine olmadı hemde yumurtalarım çatlamıştı ama allah istemeince olmuyor işte

Merhaba arkadaslar

Siteyi yeni takip etmeye başladım. Yaklaşık 1,5 yıllık evliyim.Hapı bırakalı 3 ay oldu. Başka yollarla korunmayı deniyoruz. Hapı bıraktıktan sonra ilk iki ay adet düzenim süperdi. Ama bu ay 6 gün geçti ses seda yok. Özellikle sol kasığımda agrı var, halsızlık ve sanki zaman zaman ateşlenme. Ciddi olarak şüphelenmeye başladım. Dun evde test yaptım negatif. Düşünmememize rağmen üzüldüm açıkçası..:( Acaba kan testi için biraz daha beklemeli miyim?

arkadaslar bana yardm edinn nolurrrr 4 gundur inanılmaz bi akıntım var karnm şiş göguslerm şiş acıo adetıme 5 gun var daha ama bugn ck kucuk kahverengı bi leke var sizce noluyooo???offfffff

arkadaslar bana yardm edinn nolurrrr 4 gundur inanılmaz bi akıntım var karnm şiş göguslerm şiş acıo adetıme 5 gun var daha ama bugn ck kucuk kahverengı bi leke var sizce noluyooo???offfffff
canım bende bebek istiyorum bu belirtiler hamilelik belirtilerine benziyor ama bellide olmuyor malesef,biliyorum zor ama adet gününü beklemen en doğrusu olacaktır bence o gün geldiğinde evde idrar testi yaparsın canım ve inşallahh çift çizgiyi görürsün,bizleride haberdar etmeyi unutma sakın:)

Geri