acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

Mrh arkadaslar.
Ben 1 yildir bebis icin cabaliyorum ama olmuyor. 7 kasimda adet görmem gerekiyordu ama daha ortalikta gözukmuyor. Gögus uclarinda buyuk bir hassasiyet var, ayaklarim cok kötu usuyor, kasiklarimda agri var, karin alt bölgesi basini alip gidiyor acayip siskinlik var. Yumurtalama testi pozitif göstermisti. Gebelik testi yapmadim cunku yine kesin husrana ugrayacam. Bekliyorum. Sizce hamile olabilirmiyim?????

ayy inşallah hamilesindir canım bende 17 kasımda olmam lazımdı 8 kasımda oldum aradaki uçuruma bak tam 10 gün önce geldi ne iş anlamdım bende bebiş isitiyom ama olmuyo malesef

Sedenim
Sen nezamandir ugrasiyorsun????
Bende bekliyorum ama yine olmayacak galiba. En buyuk dilegim bir bebis. Aklindan cikar diyorlar ozaman olur diyorlar ama cok zor, cikmiyor. Her turlu belirtim var ama yine bos cikacak, hep pisikolojik herhalde. Insallah en kisa zamanda hamile kalabiliriz....

canım okadar erken adet olduğuna GÖRE YUMURTLAMAMIŞ OLABILIRSIN.dr a gidiyormusun bılmıorum ama..bende gecen ay aynısı olmuştu.dr yumurtalma olmamış dedi.test yapark kendımde görmüştüm zaten.bende çok istiyorum 11 yaşında kızım var ama.4 ay öncede karnımda öldü bebeğim.3 aylıktı.3 aydır bendede tık yok belırti olur gibi oluyor ama olmuyo.7 kasımda yumuttam çatladı ılişki oldu ama hamılemıyım bılmıorum.son gebeliğimde akıntı olmuştu bayağı adet olmadan önce.bu ay yok.sadece göğüslerde şişlık var hassasiyet var.yogunluk ınanılmaz.uyku hali çok fazla.1 hafta var adetıme ama merak ediyorum.hey ay kanda tahlıl yaptırıyordum bu ay yaptırmıcam beklıcem. bakalım..

Mrh arkadaslar.
Ben 1 yildir bebis icin cabaliyorum ama olmuyor. 7 kasimda adet görmem gerekiyordu ama daha ortalikta gözukmuyor. Gögus uclarinda buyuk bir hassasiyet var, ayaklarim cok kötu usuyor, kasiklarimda agri var, karin alt bölgesi basini alip gidiyor acayip siskinlik var. Yumurtalama testi pozitif göstermisti. Gebelik testi yapmadim cunku yine kesin husrana ugrayacam. Bekliyorum. Sizce hamile olabilirmiyim?????
cnm umarım gırıp okursun bu yazdıgımı uye olursan daha ıı olur senın ıcın gebelıgımı bende yumurtlama testı ıle ogrendım neden olmasın kı belkıde hamılesındır test yap bence :)

slm arkadaslar...bende 9.kasimda adet olmam lazimdi ama olmadi iki gundur lekelenme var.karnimin altkisminda bisey varmis gibi hissediyorum hafif sancimda var.mide bulantisida var normalde adetim cok duzenlidir 1 gun bile gecmez simdi test yapsam cikarmi acaba bi arkadasim psikolojik belirtiler olabilr dedi ama dusunmeden edemiyorum.......cevap yokmuu????

merhaba kızlar, ben de meraktan ve beklentiye girmekten çıldıracam nerdeyse, son adetim 13 eylül de oldu ve son 3 aydır tam 28 günde adet oluyorum, ama hala olmadım, geçtiğimiz 2 hafta midem bulandı ve her koku beni rahatsız etti ama şimdi hiç bulantı yok, çok fazla yeme hissi var, ara ara oturup kalkarken kasıklarıma iğne batıyor gibi sancıyor, geçen 2 hafta boyunca belim cok feci ağrıdı ve akıntım çok fazla arttı, geçen hafta ve sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım, çok sık idrara çıkıyorum ve bu benim için anormal bi durum normalde tam tersi söz konusudur:) çalıştığım için ancak ptesi izin alıp kan testi yaptırabilecğim ama umarım bu belirtiler psikolojik değildir, nerdeyse hergün test yapacam evde meraktannnn...

merhaba kızlar, ben de meraktan ve beklentiye girmekten çıldıracam nerdeyse, son adetim 13 eylül de oldu ve son 3 aydır tam 28 günde adet oluyorum, ama hala olmadım, geçtiğimiz 2 hafta midem bulandı ve her koku beni rahatsız etti ama şimdi hiç bulantı yok, çok fazla yeme hissi var, ara ara oturup kalkarken kasıklarıma iğne batıyor gibi sancıyor, geçen 2 hafta boyunca belim cok feci ağrıdı ve akıntım çok fazla arttı, geçen hafta ve sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım, çok sık idrara çıkıyorum ve bu benim için anormal bi durum normalde tam tersi söz konusudur:) çalıştığım için ancak ptesi izin alıp kan testi yaptırabilecğim ama umarım bu belirtiler psikolojik değildir, nerdeyse hergün test yapacam evde meraktannnn...

13 eylül değil 13 ekim olacak o yanlış yazmışım:D

Geri