acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

Mrb ben bisanlimla yuzeysel bir iliski yasadim bosalma olmadi zevk suyundab korktum adetimi 3 gun erken gordum ama normal adet kanamasi gibiydi 7 gun surdu adetin 5. Gunu kanda test yaptim 0.56 cikti ama icim hala huzursuz yani gec dollenme olabilirmi yada yerlesme kanmasi yasamis olabilirmiyim boyle bir durumda kanbtestine guvenebilirmiyim

Merhaba,

Korkmanıza gerek yok.Mensiniz normal döngüde gerçekleşmiş + hcg testi negatif gebelik söz konusu değil. HCG testinin yanılma payı yoktur .

Kızlar ben de 1 yıldır anne olabilmek için çabalıyorum. Bu ay ilk defa adetim bir gün gecikme yaptı. Bir gün gecikmesi benim için çok önemli çünkü bu yaşıma kadar hiçbir zaman adet günümde gecikme olmadı. Bu gecikme beni çok heyecanlandırdığı için yazıyorum. Paylaşımları okuyorum ve görüyorum ki bebek isteyen herkes benim kadar heyecanlı ve arzulu.

Göğüslerim şiş ve ağrılı. Karnımda kasılmalar ve bazen sancılar oluyor. Gaz sancısı gibi değil. Adet sancıları tarzında. Çok sık idrara çıkıyor oluşum ve göğüslerimdeki acıma hissi şüphelerimi arttırıyor. Umarım şüphelenmekte haklı çıkarım. Yarın da adet olmazsam test yapmayı düşünüyorum. Umarım hamileyimdir:cry:

Kızlar lütfen yardımcı olun delireceğim artık. Geçen ay normal günümde adet oldum fakat adet miktarı biraz azdı ama önemsemedim. Herhangi bir karın ağrım, sancım sızım da olmamıştı. Bu ay yine günümde adet olmama rağmen yine miktarı az ve ayrıca kahverengi leke şeklinde adet oldum. Kahverengi lekelenmenin hamilelikle alakalı olabileceğini okuyunca aklım başımdan çıktı.

Evli değilim ve hamile olmak benim için felaket olur, böyle bir şeyi kaldıramam sanırım. Normal günümde yaşadığım bu lekelenmelerin sebebi hamilelik olabilir mi? Daha önce böyle bir şey yaşayıp da hamile olduğunu öğrenen var mı? Lütfen yardımcı olun kafayı sıyırmak üzereyim kızlar

Kızlar ben de 1 yıldır anne olabilmek için çabalıyorum. Bu ay ilk defa adetim bir gün gecikme yaptı. Bir gün gecikmesi benim için çok önemli çünkü bu yaşıma kadar hiçbir zaman adet günümde gecikme olmadı. Bu gecikme beni çok heyecanlandırdığı için yazıyorum. Paylaşımları okuyorum ve görüyorum ki bebek isteyen herkes benim kadar heyecanlı ve arzulu.

Göğüslerim şiş ve ağrılı. Karnımda kasılmalar ve bazen sancılar oluyor. Gaz sancısı gibi değil. Adet sancıları tarzında. Çok sık idrara çıkıyor oluşum ve göğüslerimdeki acıma hissi şüphelerimi arttırıyor. Umarım şüphelenmekte haklı çıkarım. Yarın da adet olmazsam test yapmayı düşünüyorum. Umarım hamileyimdir:cry:
Merhabalar Bahar hanim merak ettim gebeliginiz varmı diye bende 10 aylık evliyim çok istiyorum tıpkı sizin gibi çok heycanlaniyorum her ay ama sonu hep hüsran inşaallah siz dileğinise kavusmussunuzdur..??

Mrb arkadaşlar benimde Sol kasıklarim çok ağrıyor. Belim ağrıyor. Geçen defa 27. Günümde men's oldum. E bu seferde bugün 28imdeyim halen mens olmadım. Kahverengi akintimda var. Napcam bilmiyorum. Acaba tam 30 mu beklesem yada tahlil mi yaptirsam

İlerleyen saatlerde mens olup olmadığını anlarsın.Lekelenme başladığına göre adet oluyorsun. Şayet hamileliğe bağlı lekelenme ise 2 gün sonra hcg testi yaptır. Gebe olup olmadığını net olarak bu testle öğrenebilirsin

Geri