acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 8 günün geçti 6 gün önce km testi yaptırdım 3.21 çıktı ve 7 gündür gelen giden yok belim çok yorulunca ağrıyor acaba varmidir

Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 8 günün geçti 6 gün önce km testi yaptırdım 3.21 çıktı ve 7 gündür gelen giden yok belim çok yorulunca ağrıyor acaba varmidir.

slam aranızda yeniyim günüm geçti idrar pozitif kan baktrdım dra göstermedim budapositifmi 28.10

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine. Yalnız tek değerle gebelik teşhisi olmaz. Bundan dolayı mutlaka hekime görünün. Hcg tekrarı + usg ile gebe olup olmadığınız netlik kazanacaktır.

Arkadaslar merhaba araniza yeni katildim
Bi kac sorularim olacak esimle bu ayin 6sinda korunmadan birlikte olduk adet gunun yarin sol ve sag kasiklarimda ara ara batmalar oluyor, karnimda siskinlik var,iki adim attigimda bacaklarim ve tabanlarim agriyor ve cok hafif mide bulantisi yasiyorm sizce hamilemiyim testte yapmadim

Bu saydığınız belirtiler hamilelik olduğu kadar regl dönemi belirtileri için de geçerlidir. Hamile olsanız bile mide bulantısı şu aşamada olması imkansızdır. Bulantılar hamilelik kesinleştikten sonraki zaman da oluşan belirtilerdir. Adet tarihinizi bekleyerek test yaparak sonucu öğrenebilirsiniz. Daha erken öğrenmek istiyorsanız adet dönemine bir hafta kala kan testinden değerlerinize göre hamilelik olup olmadığı belli olacaktır.

Geri