acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

selam kızlar ben yedi aylık evliyim herkes acaba hamilemiyim diye yazıyolar bende gebelik istiyorum ve bugun test yaptım pozitif çıktı yanı hamileyim size kendimde olan belirtileri yazayım belki size yardımcı olurum ben ocagın 20 sinde adet oldum ve tam yirmi gün sonra iki gün üst üste siyaha yakın leke geldi ertesi gün bir kaç damla kan geldi sonrasında açık kahverengi leke geldi ondan sonra laekelenmelirim kesildi ve şubatın 16 sında adet olmam gerekiyordu ve olmadım bugun ayın 19 hala olmayınca test aldım ve pozitif çıktı bu süreç içerisinde başım çok agrıyordu ellerimde şişkinlik vardı çok yemek yiyordum karnım tıka basa dolu olmasına ragmen kendimi hep aç hissediyorum ve alt karnımda şişkinlik vardı otururken kalkarken yatar pozisyonda saga sola dönerken sag ve sol tarafımda keskin kısa süreli batmalar oluyordu umarım bu yazdıklarım sizlere yardımcı olur allah herkesin gönlüne göre versin

ins hamilesindir canim. belirtilerin de ar bunlar biliyorsundur adet belirtileri de olabiliyor, ki zaten hamilelik belirtileri de kisiden kisiye degisiyor. sen testi tekrarla istersen bi kezz daha :D

hamilemiyim

arkadaşlar son zamanlarda bende bu tarz forumları takip eder oldum, bebek isteyenlerdenim bende. bu ay 3. ayımız 27 şubatta adet tarihim ben 30 günde adet oluyorum bazen 28 günde de olduğum oluyor. merakla bekliyorum ama daha şimdiden bel ağrılarım karnımın alt bölgelerinde ağrı ve genel bi şişlik halim var. sanki heryerim acyor. beklemek ne zor iş allah hepimize yardım etsin. hamilelik haberi alan arkadaşlara da hayırlı olsun. darısı hayırlarla isteyen herkese nasip olsun inş.

fatosuar hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin, tüm bekleyenler tabi ki ben de inş en kısa zamanda dileklerine kavuşur...

arkadaşlar benimde şubatın 25 inde adet olmam gerekiyor . tam yumurtlama günümde birlikte olduk. bir haftadır inanılmaz derece yemek yiyorum .. çook susuyorum.. inanılmaz bir şişkinlik var vücudumda.. iki gün önce midemde bir ağrı mı yoksa bulantı mı oldugunu çözemediğim bir şeyler hissettim.. bir kaç gündürde sol kasıgımda batma hissi oluyor sizce nedir_? adet belirtisi olabilir mi,_?

ins hamissindir canim. Ama ben kendi adima soyliyim adet belirtilerimle hamilelik belirtilerim ayniydi. yani ikisinizde belirtileri birbirine cok benziyor .su da var ki kisiden kisye de degisiyor hamilelik belirtileri... ins senin bunlar hamislik belirtileridir. kesin sonuc almak icin bi kan testi yaptir istersen icin rahatlasin. Boyle durumlarda gunler gecmek bilmiyor cunku. gunun gecmesini beklemek daha zor gelebiliyor insana

kızlar benimde regl günüm bir hafta kadar geçti evde 3 tane test yaptım 3 üde silik kırmızı çıktı... Acaba bu ne demek oluyo?? bide sabah kan testi yaptırdım ama sonuıcu 15.30 da alacağım... Daha önce hiç silik çizgi çıkmamıştı çok net değil ama bakınca görülüyo işte... Zaman geçmiyo nolur biraz morale ihtiyacım var.... :)

canımcım inşallah hamişsindir stres yapma genelde ikinci silik çıkınca hamiş oluyon az kalmış sonucunu almana belirtilerin var mıydı?

kızlar benimde regl günüm bir hafta kadar geçti evde 3 tane test yaptım 3 üde silik kırmızı çıktı... Acaba bu ne demek oluyo?? bide sabah kan testi yaptırdım ama sonuıcu 15.30 da alacağım... Daha önce hiç silik çizgi çıkmamıştı çok net değil ama bakınca görülüyo işte... Zaman geçmiyo nolur biraz morale ihtiyacım var.... :)

hadi bakalım inş hamişsindir güzel haberlerini bekliyoruz..

cevabın için teşekkür ederim huriş .. o iğne batması gibi bi histi ama çok nadir oluyor artık. dünden beri belim ağrıyo adet olucam galiba ümitlenmiyorum artık eskisi gibi gerçi 7 aylık evliyim :D ama kendimi germiyorum artık. olursa güzel olur hayırlı zamanda hayırlı evladım olur inşallah.. ama ovulasyon günümde beraber oldugumuza eminim bakalım neler olacak ..

Geri