Acaba hamilemiyim nasıl anlayabiliriz

gulsahozonay

Yeni Üye
Üye
Acaba hamilemiyim nasıl anlayabiliriz
Merhabalar adetime 8 gun var ama inanilmaz mide bulantim var göhuslerim sis acabami diyorum gecen ay adetimden hemen sonra iliski yasadim 2 gun ve 13 14. Gunde ayni sekilde 3 gun once akinti kahve leke ve pembemsi bisey vardi camasirimda 8 gun var adetime ama merak ediyorum sizce yorumlarinizi bekliyorum

Merhaba, belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. En erken gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlar.Adetinizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba, belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. En erken gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlar.Adetinizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
Tskk ederim daha once dusuk yapmistim ve ayni durumlari yasamistim hamile oldugumu ogrendim ama sonra 3 aya yaki di dustu icimde garip his var ve iki gundur ruyamda erkek cocuk giydiriyorum garip iste cok istiyorum belki ondandir.

Rica ederim, olabilir. Bilinç altınıza attığınız için garip rüyalara görebilirsiniz, kendinizi gebe hissedebilirsiniz. Belkide gerçekten gebesinizdir. Ama dediğim gibi ancak gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. En erken gebelik testide adete 1-2 gün kala yada adet gecikmesinden bir kaç gün sonra yapılabilir. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Geri