aciiiil

MAGENTA

Hamiş Melek
aciiiil
arkadaşlar iş yerimde iğrenç bir haksızlığa maruz bırakıldım tutanağımı tuttum fakat sorunlu kişi mide bulandırıcı hareketler yapmaya devam ediyor olayın içine eşimde girdi acil olarak bir avukata ihtiyacım var.bu işin sonuna kadar gidip iğrenç insanların toplumda tolere edilmesine engel olmak için bir savaş başlatmaya karar verdim ama öncelikle haklarımı öğrenip profesyonel destek almam lazım benim tanıdığım bir avukat yok İstanbul anadolu yakasında bildiğiniz tuttuğunu koparan bir avukat varsa ulaşmam için bana yardım edermisin lütfen eğer varsa bana mesaj atabilirmisiniz

Balım doğru adrestesin şu an abartmadan diyorum... sana iki adet av. tavsiye edecektim aslında ama bunu demeden yapamıcam AHMET TEKELİ (anayasa avukatı aynı zamanda türkıye temsilcisi ve çok yakın tanıdıgım bır agabeyımdı) adında bir avukatımız var idi.. dün vefat etti bugun öğrendim ve çok çok üzüldüm . Adalet için çalışan bir avukattı kendisi.. allah rahmet eğlesin demekten başka birsey gelmiyor elimizden ..

Gelelim senin derdine ..
İlk önce çok çok geçmiş olsun canım ADNAN KAHVECİYİ duymussundur eskı bakanlardan onun abisi var NURETTİN KAHVECİ tuttugunu koparan çok iyi bir avukat aynı zamanda tanıdıgım bir avukattır kendileri eğer sana yardımcı olabileceğini düşünüyorsan ve azda olsa konuyu ona anlatabılmem için acarsan sana yardımcı olup telefon numaralarını verebılırım canım.

Belencim başın sağolsun daha doğrusu başımız sağolsun.İlgin için de teşekkür ederim.Olayda aslında hiçbirşey yoktu ama mide bulandırmaya başladı.Avukat konusunda senin bahsettiğin kişi çok önemli kişi benim olayım onun ilgilendiği konulardan basit gelebilir.Ama yine de numarasını alıp danışmak isterim.

Geri