Açık tenlilere uygun saç renkleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Açık tenlilere uygun saç renkleri
açık tenliler için saç renkleri, sarı saç renkleri, kızıl saç renkleri, bakır saç renkleri ile sizlerleyiz.

Saçlar bir bayanın en önemli aksesuarıdır. Eğer doğru saç rengini ve modelini bulduğunuz zaman o zaman nasıl bir giysi üzerinize cuk diye oturuyorsa aynen saçlarınız da sizi tamamlayarak o şekil de oturacaktır.

Birçok saç renkleri ve tonları mevcut... Kimi sarı saç renkleri sever, kimi kızıl saç renklerini kimi saçlarını koyu renklere boyatmayı tercih eder... Her saç rengi bana göre bir kadını tatmalar ve ten rengine uyumlu olduğu zaman daha da bütünleşerek onunla özdeşleşir.

Bana göre cilt rengi açık olan bayanlara yakışan en güzel saç renkleri sarı ve kızılın tonları... Açıkcası ben simsiyah bir saç rengini beyaz ve renkli gözlü bayanlar için çok uygun bulmasam da ne diyorduk zevkler ve renkler tartışılmaz ama yine de yakışana gerçekten çok yakışıyor;)

Genel de açık tenli bayanların birçoğu sarı saç tonlarını tercih ediyor. Sarı saç rengi gerçekten de açık tenli bayanlar için oldukça uygun bir renk ama bu saç tonu yüzünüzü soluk göstereceği için makyajı asla ihmal etmemelisiniz. Eğer sarı saç rengine sahipseniz daha önce sizler için paylaştağımız sarı saçlara sahip olanlara bakım tüyoları konumuzu incelemenizi tavsiye ederiz.

Oldukça iddialı ve dikkat çekici bir saç rengi olan kızıl saçın da beyaz tenlilere çok yakıştığını birazdan sizler için paylaşacağım görseller de görebilirsiniz.

Hatta ünlülerin birçoğu da sarı ve kızıl saç tonlarını tercih ediyor. Bu arada kızıl saçlılar için saç modelleri konumuza da göz atabilirsiniz.

Bakalım şimdi açık tenli bayanlar için en uygun saç renkleri ve tonları nelermiş birlikte göz atmaya ne dersiniz;)

25.JPG
77e94d14-495a-4634-90f1-7d6839052f4b.JPG
83e880484e32d15fa2f4abef2180c998.JPG
37315_0.JPG
beyaz-tenli-bayanlar-icin-kahkul-sac-modelleri.JPG
Beyaz-Tenli-Kısa-Saçlı-Bayanlara-Yakışan-Saç-Renkleri.JPG
beyaz-tenlilere-hangi-sac-rengi-yakisir-kizil.JPG
elcin-sangu.JPG
Hangi-Ruj-Size-Yakışıyor-04.JPG
kivircik-saclara-yakisan-sac-renkleri-acik-tenli4.JPG
kizil-sacli-beyaz-tenli-mavi-gozlu-kadin_203406.JPG
sari_37e74225-d8ad-4d72-bd68-1d8fa5ef3c3a_1.JPG