acil..lutfen okuyun degerlı yorumlarınızı benımle paylaşın

lavyu

Yeni Üye
Üye
acil..lutfen okuyun degerlı yorumlarınızı benımle paylaşın
mrhb normalde adet aralıklarım 26 27 gun surer gecen ay 21.günümde adet gördum yenı erken oldu. bu ay ıse şuan 32. günümdeyim hala adet olmadım.ilk idrar tesimde 15.dk dan sonra 2.cizgiyi gördüm 1 gün sonra tekrar baktım(26.gunde) çızgı yoktu aynı gun kanda baktırdım negatıf çıktı. 29.günde idrarda tekrar baktım tek çizgi suan 32.gunumdeyım dunde pembe bır lekelenme oldu adet başlıyor sandım ama devamı gelmedı çok heyecanlıyım kimseyede söylemedım iyice strese gırdım lutfen yorumlarınızı ve tecrubelerınızı yazın

teşekkurler siyahinci :) insallah öyledir.kendım hemşireyım ve yogun bakım şartlarında çalışıyorum.dikkat edebildigim kadar ediyorum... yarın nöbet çıkışında kan testi yaptıracagım.hayırlısıyla pozitif olur inşallah....

sag kasımgıda anıden ve sıddetlı bı batma agrı başladı hareketsız kalınca azalıyor kalkınca artıyor neden olabılır gebelıkle ılgısı varmı ?

Lavyu bahsettiğin belirtiler gebelik belirtisi olabilir de olmayabilir de. Sonuçta sen bir sağlıkçısın, sürekli hastane ortamındasın. Dolayısıyla bizden daha iyi bilirsin, etrafın dr dolu :) Pembe lekelenme regl olabilir, mevsimsel olarak reglin azalmış ve gecikmiş olabilir. Öte yandan üstüne görme diye birşey de var. Kısacası sen en iyisi bir jinekolog arkadaşınla görüş. Allah gönlüne göre versin :)

Canim umarim hamilesindir.Belirtiler öyle gösteriyor ama yinede sabirli ol biraz daha bekle.Yine kan testi yaptir bi kac gün sonra.Kasiklarda agrinin hamilelik belirtisi ve hamillelikte normal oldugunu biliyorum ama haraket halinde ve ya otururken olmasi ile ilgili bir bilgim yok.Cok dikkat et kendine.Herseyin hayirlisi olsun :)

canlarım ya test yaptırdım 0.10 çıktı negatıf yanı bu testın ustunden 5 gun gectı hala adet
olmadım yarın tekrar kan verecegım ne yapacagımı şaşırdım acaba tesler negatif cıksa bıle hamıle olan varmıdır ??

Geri