acil yardım farlutal

tosbia

Yeni Üye
Üye
acil yardım farlutal
farlutal farlutal ve gebelik kullanırken adet olmak kullanırken hamile kalmak hamile kalınırmı
merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 5 gün olmasına rağmen hala adet görmedim.böyle bir ilişkiden ve bir kez normal miktarda-renkte adetimi görmüş olmama rağmen 12 haftalık hamile olabilir miyim?hiç bir belirtide mevcut değil.tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.eğer hamile olsaydım ilaç kullanmama rağmen normal adetimi görür müydüm?kafam çok karışık.

merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 5 gün olmasına rağmen hala adet görmedim.böyle bir ilişkiden ve bir kez normal miktarda-renkte adetimi görmüş olmama rağmen 12 haftalık hamile olabilir miyim?hiç bir belirtide mevcut değil.tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.eğer hamile olsaydım ilaç kullanmama rağmen normal adetimi görür müydüm?kafam çok karışık.

bencee hamıle degılsındır cunku hamıle kalmak anlattıgın sekılde o kadar kolay degıll...endıse etme ıns..ölee bısı olmamıstır duzensız dıyosun adetlerım gene bı duzensızlıkte kaynaklaanan bı durum olabılır bıde pskıollojık olarak kafaya taktıgın korktugun ııcnde olamıyorsundur emın olmak ıcınn bı test yaptırr ve bu supheden kurtul derım...bıde farlutalı bende kullanmıstım dr bana 1 hfta ıcınde olmazsan gene gelırsın demıstı ve 3 gun sonra olmustum ben yanıı bıraz daha bekle ıstersen olmazsann bı dr gıt..yada test yaptır

Geri