Adana M doğumevi skandal üstüne skandal!

Olayların üstü kapatılmaya çalışılıyor. Bu devlet uyuyormu 70 bin kayıp bebek var .Bunca insanın derdine kim derman olacak?Medya neden susuyor neden haberlerde bu olaya yer verilmiyor?Dünyaya rezil olmaktanmı utanıyorlar? Devlet büyüklerine sesleniyorum bu konuya el atın çürük elmaları temizleyin.Analari gözü yaşlı bırakmayın

karakutu leyla atay bu karının yatacak yeri yok programı izlediğimden beri çocuklarımı kaybetme korkusu yaşıyorum. bende reşitin annesi leyla babası ersin diye düşünüyorum keşke test yapsalar

burnuma pis kokular geliyor bence bu iş sadece bebek alım satımıyla ilgili değil kimbilir daha neler çıkıcak

bakın buraya yazıyorum bu olayın altından öyle çok şey çıkacakki bence dünya sallanacak amerikaya bile çocuk satılmışsa başka yerlerede satılmıştır allah bunları bildiği gibi yapsın birde bence o çocuğun babası ersin anasıda leyla

çember daralıo esra erol bir takım belgeleri bekliyo o belgelerden sonra herşey ortaya dökülecek gibi. bi an önce çıksada şu şerefsizlerin içeri girdiğini görsek analar yavrularına kavuşsa

Mən qayınatam deyirəm 22 yaşındayam məni torpaqdan götürdüklərini söylədi Bu qədər çətin olan atam kimdir mən esra abbla inshallah mənə kömək edəcək ağlayıram Mən yandırdım Mənim yerimdə qalmayam

Şu reşitin kökleri bulunmadı çok üzülüyorum. Ama reşit sayesinde bir çok olay aydınlanacak inşallah. Ve esra erol reşitin ailesini de bulacak bunada inanıyorum

Geri