Adet bitiminden 3 gün sonra hamile olabilir miyim

E

Edacikereder

Forum Okuru
Adet bitiminden 3 gün sonra hamile olabilir miyim
Merhabalar ben düzenli olarak doğum kontrol hapı kullanıyorum ve adetim Tam zamanında oldu bu ay. Adetim bittikten 3 gün sonra ilişkiye girdim ilk başta bi şey yoktu fakat sonra biraz kan geldi . Acaba hamilelik falan olabilir mi nedeni ne olabilir bu kanamanin

Merhabalar değerli misafirimiz öncelikle aramıza hoş geldiniz. Adet bitiminden 1 ila bir hafta süresi arasında yaşanılan ilişkilerde malesef gebelik olamaz. daha sonra gelen kan için ise biraz partneriniz sevgiliniz ya da eşiniz sizi sorlamış ya da ters bir hareket yapmış olabilirsiniz ( zorlayıcı bişey ) onun haricinde bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum bana göre hamile değilsiniz.

Merhaba, düzenli doğum kontrol hapı kullanıyorsanız gebe kalmazsınız + Mens bitimi sonrası ara lekelenmeler olabilir bu normaldir. Rahimde kalan kan müdahaleyle dışarı çıkmış. Kan süreklilik arz ederse hekime görünün.

Merhaba kanamaniz devam ederse doktora gorunun demiştiniz kanamam devam etmedi fakat kaşıntı hissediyorum vajinamda ve adetim İki gün gecikti acaba bu neden olur? Ayrıca en son gördüğüm adet implantasyon kanaması olabilir mi 4 gün sürmüştü ve normaldi ama gecikme olunca sormak istedim bu normal adet midir

Geri