Adet bitiminden sonra kasık ağrısı ne demek neden ağrılarım var

• Konbuyu başlatan Edeli
  • Başlangıç tarihi
E

Edeli

Forum Okuru
Adet bitiminden sonra kasık ağrısı ne demek neden ağrılarım var
1 ay önce ilişkimden sonra adet oldum 11inde normal 6-7 gün sürdü ama adetim bittikten 1 hafta sonra başlayan ağrım var ara ara kasıklarımda batma ağrı oluyor bazen çok şiddetli oluyor bacaklarıma vuruyor bazen bu ay ovulasyon zamanında yine ilişkim oldu içe boşalma olmadı ama korunmasızdı hala ağırlarım devam ediyor ama adet dönemim yaklaştı göğüslerim şişti karnım ağrımaya başladı reglme 3 gün kaldı önceden olduğu için bu ağrılar bu ayki birlikteliğimden hamile kaldığımı göstermez değil mi bir de ağrılar çok sık oluyor devamlı neredeyse

Selamlar, yaşadığınızı söylediğiniz ve bize anlattığınız belirtiler regl belirtileri ile ve gebelik belirtileri ile malesef aynı düzlemde devam ediyor. Yani bu belirtiler reglinizin geldiğini göstereceği gibi hamile olduğunuzu da gösterebilir. Siz regliniz geçer ise test yapacaksınız başka yapacağınız bir şey malesef yok.

Selamlar, yaşadığınızı söylediğiniz ve bize anlattığınız belirtiler regl belirtileri ile ve gebelik belirtileri ile malesef aynı düzlemde devam ediyor. Yani bu belirtiler reglinizin geldiğini göstereceği gibi hamile olduğunuzu da gösterebilir. Siz regliniz geçer ise test yapacaksınız başka yapacağınız bir şey malesef yok.
İlişki üzerinden 12 gün geçtiyse idrar testi yapabilir miyim bir de kasık ağrım 20 gündür var o başka bir şeyden değil mi

Tabiki yapabilirsiniz. Herhangi bir test yapın lütfen. net olsun kafamda soru işaretleri olmasın diyor iseniz kandan gebelik testini yaptırın. Var ise gebelik yüzde yüz çıkacaktır. Hamilelik yok ise de adetinizin gecikmesine neden olan başka şeyler olabilir.

sevgiler.

Benımde ilişkiden sonra sağ kasık ağrım basladı 10 gundur devam edıyor sabahları belım agrıyor göguslerımde agrı var fakat adetıme dha 1.1bucuk haftam var kanda baktırdım 0.13 yazıyor anlamadım hıc bısey
Tabiki yapabilirsiniz. Herhangi bir test yapın lütfen. net olsun kafamda soru işaretleri olmasın diyor iseniz kandan gebelik testini yaptırın. Var ise gebelik yüzde yüz çıkacaktır. Hamilelik yok ise de adetinizin gecikmesine neden olan başka şeyler olabilir.

sevgiler.

Benımde ilişkiden sonra sağ kasık ağrım basladı 10 gundur devam edıyor sabahları belım agrıyor göguslerımde agrı var fakat adetıme dha 1.1bucuk haftam var kanda baktırdım 0.13 yazıyor anlamadım hıc bısey

Hcg değeriniz gebelik lehine değil, adetinizde en az 3 günlük gecikme olursa tekrar gebelik testi yapın.

Geri