Adet dönemin de soğan kürü içilir mi?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Adet dönemin de soğan kürü içilir mi?
İbrahim Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu soğan kürü, aslın da birçok kadın hastalıklarının yanısıra hamile kalmayı da kolaylaştıran bir doğal tedavi yöntemi...
Soğan kürü kullanıp da hamile kalanlar olduğu kadar bu kür sayesin de birçok kişi de kadın hastalıkları karşısın da başa çıkabiliyor.
Soğan kürü ile hamile kalan var mı ve soğan kürü hakkın da detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
adetli iken soğan kürü içilirmi.JPG

Soğan kürünün faydaları bu kadarla bitmiyor. Soğan kürünün mucizevi faydaları konumuzu inceleyerek merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.
Soğan kürü uygulayanların merak ettiği sorulardan biri de "adet dönemin de soğan kürü içilir mi" sizler için bu sorunun yanıtı ile birlikte soğan kürünü nasıl yapabileceğinizi ve soğan kürü kullanımı ile ilgili bilgileri paylaşıyorum.
soğan kürünün faydaları.JPG

Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu kürün üzerine kuru incir kürünü uygulamalısınız.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.

HAMİLE KALMAK İÇİN KURU İNCİR KÜRÜ İÇİN TIKLAYINIZ

YUMURTLAMAYI SAĞLAYAN ŞİFALI BİTKİLER İÇİN TIKLAYINIZ

Geçenlerde ibrahim saraçoğlu hocaya bir rahatsızlık için başvuruda bulundum telefonla.Hocamız bir kaç bitki , yağ yollamış.Bunun yanı sıra bu bitkileri kullanmadan önce soğan kürünü uygulamamı tavsiye etmiş.2 gündür içiyorum soğan suyunu .Bakalım sonuç ne olucak ..Paylaşım için teşekkürler Mawim.

Şifa olsun inşallah cnm bu demek ki soğan kürünün faydalarını hafife almamak lağzım..Bir arkadaşım da tamamen zayıflamak için kullanıyordu ve gerçekten de büyük faydası olmuştu.

Amin mawim. Soğan başlı başına şifa deposu. Doğal antibiyotik .Rahim içi hastalıkların dan , adet düzensizliklerine, menepozdan apselere kadar bir çok derde deva. Doğru tüketildiği taktirde , şifasın dan nasiplenmek mümkün.

İbrahim Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu soğan kürü, aslın da birçok kadın hastalıklarının yanısıra hamile kalmayı da kolaylaştıran bir doğal tedavi yöntemi...
Soğan kürü kullanıp da hamile kalanlar olduğu kadar bu kür sayesin de birçok kişi de kadın hastalıkları karşısın da başa çıkabiliyor.
Soğan kürü ile hamile kalan var mı ve soğan kürü hakkın da detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 65473
Soğan kürünün faydaları bu kadarla bitmiyor. Soğan kürünün mucizevi faydaları konumuzu inceleyerek merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.
Soğan kürü uygulayanların merak ettiği sorulardan biri de "adet dönemin de soğan kürü içilir mi" sizler için bu sorunun yanıtı ile birlikte soğan kürünü nasıl yapabileceğinizi ve soğan kürü kullanımı ile ilgili bilgileri paylaşıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 65474

Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu kürün üzerine kuru incir kürünü uygulamalısınız.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.

HAMİLE KALMAK İÇİN KURU İNCİR KÜRÜ İÇİN TIKLAYINIZ

YUMURTLAMAYI SAĞLAYAN ŞİFALI BİTKİLER İÇİN TIKLAYINIZ
Soğan kürü sayesinde hamile kaldım herkese tavsiye ederim

Geri