Adet dönemine bir kaç gün kala hamile kalınırmı ?

Merhaba, sperm rahim de 4-5 gün yaşama potansiyeline sahiptir. Yumurta çatlamamışsa ihtimal düşük. Canınızı sıkmayın her şeyin hayırlısı olsun. İnşallah en kısa zaman da mutlu haberlerinizi alırız .

Adetime 1 gün kala ilişkiye girdim hamile kalabilmiyim kızlar adet olmam gerekiyordu ama olmadım

Adetime 1 gün kala ilişkiye girdim hamile kalabilmiyim kızlar adet olmam gerekiyordu ama olmadım

Gebelik bir yumurta ve spermin bir araya gelmesi ile oluşur. Gebeliğin oluşabilmesi için kadının yumurtlaması gerekir. Yumurtlama iki adet ortasın da normalde gerçekleşir. Fakat yumurtlama düzensiz olabilir ve herhangi bir zamanda gerçekleşebilir. Bu nedenle her dönem gebe kalmak mümkündür.

eşimle adete 8 gün kala ilişkiye girdik dün adet olmam gerekirken olmadım hiç bir belirtim yok ne zaman kanda gebelik testi yapmalıyım evde test yapmak istemiyorum

Adetime 2 gün kala hamile kaldım hepinizden davaciyim bu çocuğa siz bakacaksınız ...

adete 5 gün kala hamile kalınır mı
adete 10 gün kala hamile kalınırmı
adete 7 gün kala hamile kalınırmı
adetine 2 gün kala hamile kalan varmı
adetten 1-2 gün önce hamile kalınırmı
adetten kaç gün önce ilişkiye girilirse hamile kalınır
adetime 2 gün kala ilişkiye girdim hamile kalırmıyım
adet olmaya yakın ilişkiye girmek hamile kalınırmı

Kızlar adete bir kaç gün kala hamile kalınır aslında adet döngüsünün her aşamasında hamile kalmak mümkün. Yumurtlama normalde iki adetin ortasında gerçekleşiyor ama bazen farklı zamanlardada yumurtlama olabiliyor. Köylüleri düşünün okumaları yazmaları yok yumurtlama nedir bilmezler .Yumurtlama günün belirleyipte ilişkiye girmezler ama hamile kalırlar niye çünkü yumurtlama her zaman belirlenen tarihte gerçekleşmez. Bu nedenle adete yakın iki adetin ortası adetten sonra yani her zaman hamile kalmak mümkün bende adete 4 gün kala hamile kalanlardan biriyim . Allah isterse ol derse her zaman hamile kalınır.Yani urda bilim öne çıksada Allahın dediği olur ;)

Merhabalar ben adetimden 2 gun once esimle iliskiye girdim ama bir kismini bosaldi ve ayin 9 unda adet oldum sizce hamile olma riskim var mi

Geri