Adet gelmeden erken gebelik belirtileri nelerdir ?

Adet döngüsü 4-5 gün geri gelebilir bu normaldir. Yerleşme kanaması adet kanaması gibi yoğun olmaz bir kaç damladan ibaret bir lekelenme dir. Adet döneminde mide bulantısı kasık ağrısı olabilir . Her şeyi gebeliğe yormayın. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

uzun zamandır sizi takip ediyorum benimde bir sorum olacak 29 ekim beklediğim adet tarihim. korunmasız ilişkim oldu kendimi yorgun hissediyorum idrara sık sık çıkıyorum acaba hamilemiyim

Adet gecikmeniz yok ve beklenen adet döneminize çok zaman var. Bu kadar erken dönemde gebelik belirtisi olmaz. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yaparsınız.

Adetime 6 gün var kasık bölgemde şişleniyormuş gibi ağrı ve batma var vajinal akıntımda bulut bulut acaba hamilemiyim

Adetime 6 gün var kasık bölgemde şişleniyormuş gibi ağrı ve batma var vajinal akıntımda bulut bulut acaba hamilemiyim

Belirtileriniz gebelik belirtisi olduğu gibi adet öncesi septomda olabilmektedir. Dolaysıyla belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapılmaz. Adetinizde gecikme söz konusu olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

son adet tarihim 2 şubat adetim düzensiz 35 günde bir oluyorum. adetimin 40. gününde kan testi yaptırdım negatif çıktı 6 gün önce yine test yaptım oda negatif çıktı acaba geç döllenme olabilirmi

Gebelik testi sonuçlarınız negatif bu durumda gebelik söz konusu değildir. Adet düzensizliğinizin olduğunu belirtmişsiniz gecikmede muhtemeln bundan kaynaklanıyor. Adet düzensizliği için bir kadın doğum uzmanına görünmenizi öneriyorum.

adet günüme 14 gün var sürekli uyumak istiyorum karnım şiş gibi kendimi hamile gibi hissediyorum bu sabah test yaptım negatif çıktı pozitif olma olasılığı varmı sonuç kesinmi

Hayır sonuç kesin değildir. Adete 14 gün kala gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Adete 1-2 gün kala yada adet gecikmesi durumunda gebelik testini tekrar yapınız , gebelik söz konusu olursa sonuç pozitif olacaktır. Septomlarınız muhtemelen psikolojik.

adetime 11 13 gün var kasık bölgemde böyle iğne batması gibi ağrılar oluyor birde sümüksü akıntım var 2 aylık evliyim hamilemiyim acaba yardımcı olurmusunuz

Geri