adet günü gelmeden sürekli test yapan arkadaşlarımız buraya :D

Selamlar,
Henüz döngünüzde gecikme söz konusu değil ve test yapmanız için çok erken.. Beklenen döneminizde gecikme olursa test yapın. Şayet söylediğimizi dikkate almayıp test yaparsanız sonucun negatif olacağını belirtelim.

merhabalar

slm...
ben 17 aralıkta adet gördüm ay 19 ocak hala adet görmedm kasık ve bel ağrılarım var kan testi yaptırdım doktorum gebe değilsn ama hormonların yüksek dedi adet günümde geçti acaba hamilmiyim :( yardımcı olur musunuz?
Merhaba ayse hanim ben 20 yasindayim ayni dercede benimde karnimda kasilmalar var sislik var ve belim cok agriyor yurt disinda yasiyorum ben turkiyede kontrol oldum bebek sahibi olabilirsin dediler folik asit verip gonderdiler ben 1 bucuk sene korundum adetim gecikiyor fakat geri oluyorum bu ay adetime 7 gun felan var bu belirtileri yasiyorum ben henuz doktora gidemedim insallah hamileyizdir ben cok korkuyorum uzun sure korunduk ya olmazsa diye

sizde benim gibi daha gününüz gelmeden sürekli test yapanlardan mısınız? :D

Bende onlardanm canım hep hüsrana uğrayanlardanım
12 ocak ilk adet günüm 19 ocakta hsg çektirdim sonuç tüpler açık kanallar açık adetime 9 gün kala kanama şeklinde adet oldum. Üçüncü günüm çok yoğun bir kanama olmadı. Bel ağrısı ve kasık ağrısı haricinde bir şikayetim olmadı. Kalp çarpıntım oluyor uyumadan önce. Sık idrara çıkıyorum. Bu gelen kanama hsg ile alakalı erken adet li yoksa yerleşme mi ayırt edemedim ne olcak şimdi test mi yapayım

Arkadaslar ben en son 18 temmuz da adet oldum. Suan adetime 9 gun var fakat dun bas donmesi mide bulantisi sikayetiyle hastaneye gittim doktor bt hcg yapti sonuc 2.6 cikti ve arada bir deger olduğu icin net bisey diyemiyorum dedi bi hafta sonra testi yenile dedi acaba daha günüm geçmedigi icin böyle çıkmış olabilir mi hamilelik olabilir mi

Arkadaslar merhaba 23 yasindayim ve çocuk sahibi olmak istiyorum fakat bi türlü olmadı. Polikistik over hastasıyım. İnofolic combi kullandım düzenli olarak tam 3 ay. Ve adetime şuan on gun var fakat dün akşam mide bulantısı baş dönmesi ateş basması sikayetiyle hastaneye gittim doktor bt hcg yaptirdi ve sonuç 2.6 çıktı sınırda bir deger olduğu için net bir şey diyemiyorum dedi 1 hafta sonra testi yenile dedi acaba hamile olabilir miyim lütfen yardimci olun

Hcg değeriniz gebelik lehine değil + adete 10 gün kala gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Adetinizde gecikme olursa hcg testini tekrar yapın. 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor.

Merhaba ben yazınızı tesadüf gördüm tarihini de göremedim ama benim de problemim birebir aynı. Kan pıhtılaşması ve hipotiroid yani hashimato bunları bebek kayıpları ile öğrendim. Siz nasıl bir yol izlediniz yada izliyorsunuz.

Merhaba ben yazınızı tesadüf gördüm tarihini de göremedim ama benim de problemim birebir aynı. Kan pıhtılaşması ve hipotiroid yani hashimato bunları bebek kayıpları ile öğrendim. Siz nasıl bir yol izlediniz yada izliyorsunuz.
Bende hipotiroid hastasıyım maalesef ben henüz hamile kalamadım dr bana insilün direnci için ilaç verdi birde bitkisel bi takviye 3 ay kullanıp yanına gidicem 1 ayım kaldı

Geri