adet günü gelmeden sürekli test yapan arkadaşlarımız buraya :D

Merhaba gebelik söz konusu olunca tabiki değer yükselecektir...Gecikmeniz olunca testi tekrarlayın..

Merhaba hanımlar ben 5 senelik evliyim 2 yaşında kızım var ve merak ettiğim bi konuda size danışmak istiyorum normalde adetim düzenlidir en fazla 2 gün ileri geri olur 23 temmuzda adet oldum 27 temmuzda bitti daha sonra 1 ağustosta tekrar oldum ama 2 gün sürdü ve az geldi bi de kahverengimsiydi 3 ağustosta bitti ama ertesi gün inanılmaz kasık ağrısı yaşadım ayrıca bacak arama sanki bıçak batırıyolar gibi sancılar girdi 21 ağustosta tekrar adet oldum bu defa yine 23ünde bitti yaklaşık 8 gündür mide bulantım var be hep aynı saatlerde başlarda pek takılmasam da daha sonraları çevredekilerin test yap demesi üzerine test aldım ve pozitif çıktı şaşırdım 3 tane daha yaptım yine pozitif çıktı ertesi gün sabah ilk idrarla yaptım yine pozitif çıktı ama çok silikti dün hastanede kan tahlili yaptırdım çok umudum vardı ama 1.20 çıktı yarın sağlık ocağında tekrar kan tahlili yaptırıcam sizce gebelik var mıdır çıldırıcam 5 tane test pozitif kan tahlili negatif çok tuhaf aslında kan daha güvenilir değil mi

Merhaba hanımlar ben 5 senelik evliyim 2 yaşında kızım var ve merak ettiğim bi konuda size danışmak istiyorum normalde adetim düzenlidir en fazla 2 gün ileri geri olur 23 temmuzda adet oldum 27 temmuzda bitti daha sonra 1 ağustosta tekrar oldum ama 2 gün sürdü ve az geldi bi de kahverengimsiydi 3 ağustosta bitti ama ertesi gün inanılmaz kasık ağrısı yaşadım ayrıca bacak arama sanki bıçak batırıyolar gibi sancılar girdi 21 ağustosta tekrar adet oldum bu defa yine 23ünde bitti yaklaşık 8 gündür mide bulantım var be hep aynı saatlerde başlarda pek takılmasam da daha sonraları çevredekilerin test yap demesi üzerine test aldım ve pozitif çıktı şaşırdım 3 tane daha yaptım yine pozitif çıktı ertesi gün sabah ilk idrarla yaptım yine pozitif çıktı ama çok silikti dün hastanede kan tahlili yaptırdım çok umudum vardı ama 1.20 çıktı yarın sağlık ocağında tekrar kan tahlili yaptırıcam sizce gebelik var mıdır çıldırıcam 5 tane test pozitif kan tahlili negatif çok tuhaf aslında kan daha güvenilir değil mi

Merhaba , hcg testinin yanılma payı yoktur. Kist, miyom yada kullanılan bazı ilaçlar idrar testlerini pozitif gösterebilir. Bu yüzden kadın doğuma görünmenizde fayda var..

Kızlar bende bir senedir korunmuyorum ve geçen akşam acile gittim ve muane oldum usutmusum dedi hamilelik yok dedi doktor adetinme 5 gun vardı ve suan olmam gerekiyo ama olmadım mide bulantısı devam ediyo hamile olabilirim yim sizce

selam arkadaşlar, 21-24 gün arası düzenli adet görüyorum, 2 yıllık evliyim, eşim ve ben korunmaya karşıyız(hap vs) son adet tarihi başlangıcım 15 kasımdı sanırım, 25 kasımda şüpheli birliktelik yaşadık. adetime sanırım 1 hafta kadar var, grip oldugum ve gebelikten şüphelendiğim için acile gittim dün.kan testi yaptırdım beta değerim 0,12 çıktı.eğer gebeysen daha erken, değer bu yüzden böyle cıkmıs olabilir ya da gebe değilsin, gebeymişsin gibi grip ilacı yazacagım dedi.pzt gel kadın doğumcuyla tanıstırayım seni dedi, gitmeyi düşünmüyorum adetimi bekleyeceğim, sizce gebe olma olasılıgım nedir, yaklasık 5 gündür kalp çarpıntım var, arada midem bulanıyor, bugğn kahve içtim yine öğürdüm.midem sürekli bomboş gibi ama yemek yerken ağzımda lokmalar büyüyor.çok az da olsa kasık ağrım var ama göğüslerimde bir hareketlilik yok. plansız bir durum olacak ama gebe kalmışsam çok çok sevinicez :)

Merhaba,

Evet değer gebelik lehine değil.Belirtildiği gibi erken yapıldığı için de test sonucu negatif .Bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz + Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5 . haftası başlar. Hakkınız da hayırlısı olsun.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Geri