Adet kanamasi miktari ne kadar olmalidir

Adet kanamasi miktari ne kadar olmalidir
ADET KANAMA MİKTARININ AZ OLMASI ÇOK OLMASI İLE İLGİLİ

Merhabalar adet kanamasının miktarı ne kadar olmalıdır yani günde kaç ped değiştirilmelidir yoğunluğunun normali nedir sizce? Adet kanama miktarının azalması ya da artması neyi değiştirir ne anlama gelir. Bir kadının 4-5 günlük adet döngüsünde kaç ped değiştirmesi normal olarak görünüyor bana yardımcı olur musunuz lütfen ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar, adet kanaması ile ilgili size bilgi verelim. Normal olarak 3 ila 8 gün arasında kadından kadına değişir regl kanamaları. Normal olarak ta 20-80 ml olarak toplamda kanama gelecektir. Yine belirtelim kişiden kişiye göre değişir Günde bu da ortalama 2-4 ped arasında değişecektir. Kişinin reglerinin değişken olması vs durumu değiştirecektir. Sizin günlük ped kirletme sayınız da gayet normal başka bir sorunuz var ise lütfen yazın.

B

Berfin46

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Selamlar, adet kanaması ile ilgili size bilgi verelim. Normal olarak 3 ila 8 gün arasında kadından kadına değişir regl kanamaları. Normal olarak ta 20-80 ml olarak toplamda kanama gelecektir. Yine belirtelim kişiden kişiye göre değişir Günde bu da ortalama 2-4 ped arasında değişecektir. Kişinin reglerinin değişken olması vs durumu değiştirecektir. Sizin günlük ped kirletme sayınız da gayet normal başka bir sorunuz var ise lütfen yazın.
Teşekkür ederim

S

Su liya

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Rica ederim berfin geçmiş olsun.
20 yaşındayım 6 yıllık ilişkim var sevgilim askerden yeni geldi hiç bir zaman ileri gitmedik :( ama 28 Ekim sürtünme oldu adetimin 1. Günüydü adet gördüm ama adet görmeme 18 gün var daha lütfen yardım edin hamile kalmış olabilirmiyim psikolojik mi kasıklarım felan ağrı ya cok kötüyüm acil cvp verin