Adet olduğum için hamile miyim ?

Leylayurtseven

Yeni Üye
Üye
Adet olduğum için hamile miyim ?
Kızlar merhaba,adetim bittikten 3 gün sonra korunmasız ilişkiye girdim,boşalma olmadı fakat az bi şey gelmiş olabilir diye 18 saat sonra ertesi gün hapı kullandım.Bugün ilacı içeli 1 hafta olmasına rağmen aynı adet kanaması yaşadım ve sanırım adet oldum,daha olmama 10 gün vardı.Sizce ilacın etkisinden midir korkmalı mıyım düzene girer mi ?

Kızlar merhaba,adetim bittikten 3 gün sonra korunmasız ilişkiye girdim,boşalma olmadı fakat az bi şey gelmiş olabilir diye 18 saat sonra ertesi gün hapı kullandım.Bugün ilacı içeli 1 hafta olmasına rağmen aynı adet kanaması yaşadım ve sanırım adet oldum,daha olmama 10 gün vardı.Sizce ilacın etkisinden midir korkmalı mıyım düzene girer mi ?
sorunuz cevaplanmıştır sorunuzu bir kez sormanız yeterli zaten cevaplanıyor ;)

Evet normal kanama şeklinde akıntı gibi veya kahverengi renkte değil,sanırım cidden adet oldum sancısını yaşıyorum çünkü,1 hafta önce yeni bitmesine rağmen tekrar olduğum için korktum sadece,çok teşekkür ederim
bu şekilde zaten hamile olamazsınız hem adetiniz gerçekleşmiş hem korunma hapı almışsınz erken olması ilacın etkisinden bile olabilir

Merhaba, ilaca bağlı olarak erken kanama olabilir , ertesi gün hapları adet döngüsüne müdahale edebilir. 1-2 ay içinde adetiniz düzene girer. Ancak tedbiren yinede gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

Geri