Adet oldum midem bulanıyor yine de hamile olabilir miyim

gülşahmadan

Üye
Üye
Adet oldum midem bulanıyor yine de hamile olabilir miyim
iliskinin ustunden 27 gun gecti hamilelik testi yapsam sonuc dogru cikar mi?

Selamlar 27 gündür hiç adet olmadın mı ya da yest yapmadın mı tabii ki de Doğru çıkar test yapabilirsin hamile olduğunu düşünmüyorum

Yahu arkadaşlar bu takıntılarınızı anlamış değilim zaten adet olmaya adet olmuşsunuz hamile kalmak gibi bir riskimiz yok mide bulantısının başka bir nedeni olabilir ama hamilelik asla değil

Yahu arkadaşlar bu takıntılarınızı anlamış değilim zaten adet olmaya adet olmuşsunuz hamile kalmak gibi bir riskimiz yok mide bulantısının başka bir nedeni olabilir ama hamilelik asla değil
hamile oldigu halde 9 ay adet olan varmis bu yuzden korkumuz 4 tane test negatif ciktigi halde hamile olan varmis bu yuzden korkumuz

Gülşah sen çok fazla televizyon izliyorsun zannedersem bu senin dediğin Milyonda 1 ihtimal bile değil

O zaman bize neden soruyorsunuz ki :) Hamilesiniz hayırlı olsun o vakit madem bu kadar şanssızsınız yapacak bişey yok. O izlediğiniz TLC kanalını iyi inceleyin lütfen kadınların haberi yok sizin gibi işin başında gebelik testi de yapmamışlar hele beta hcg testi hiç yapmamışlar beta hcg testinde çıkmayan gebelik olmaz bunuda bilin. Kendiniz yazıyor kendiniz söylüyorsunuz.

Geri