Adet olmadım Geç döllenme olabilirmi

R

Relax

Forum Okuru
Adet olmadım Geç döllenme olabilirmi
İyi akşamlar benimde reglime 5 gün var ve hafif bir akıntıyla birlikte kasık bölgemde hissedilir ama fazla olmayan sancılarım oldu acaba geç döllenme olabilirmi adet günlerimin çok düzenli olduğunu söyleyemem

Merhaba, belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır. Belirtiler adet öncesi septomlarla benzerlik göstermektedir. Bu nedenle adetinizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba, belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır. Belirtiler adet öncesi septomlarla benzerlik göstermektedir. Bu nedenle adetinizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

merhaba. Sayfada yeniyim. 1 yıllık evliyim geçen en son adetimden sonra hsg çekildim. Bir sorun çıkmadı. Aynı anda eşimde varikosal ameliyatı oldu hsg den sonra 3 kere ilişki oldu ama ovülasyon dönemine gelmiyor. Özellikle son iki adetimin geçtiği günlerdendi. Şimdi sormak istediğim şu. Adetim bugün 11. Gününü geçti. İki gün önce kan testi yaptım 0.5 çıktı, kasık batmam ve halsizlik var. Şu sıcak havalarda ayaklarım buz gibi ama ateşim 37 üstü oluyor. Nadiren 36.8 oluyor. Bu durumda olan varsa yardımcı olabilir mi. Yurt dışında yaşıyorum. Aydınlatacak bi doktor bulamadığım için size soruyorum şimdiden teşekkürler

Merhaba, adet gecikmesin den sonra gebelik testi yapmışsınız sonuç negatif çıkmış bu durumda gebelik söz konusu değildir. Her adet gecikmesi de gebelik kaynaklı değildir. Bir kadın doğum uzmanına görünerek muayene olmanızı tavsiye ediyorum.

merhaba. Sayfada yeniyim. 1 yıllık evliyim geçen en son adetimden sonra hsg çekildim. Bir sorun çıkmadı. Aynı anda eşimde varikosal ameliyatı oldu hsg den sonra 3 kere ilişki oldu ama ovülasyon dönemine gelmiyor. Özellikle son iki adetimin geçtiği günlerdendi. Şimdi sormak istediğim şu. Adetim bugün 11. Gününü geçti. İki gün önce kan testi yaptım 0.5 çıktı, kasık batmam ve halsizlik var. Şu sıcak havalarda ayaklarım buz gibi ama ateşim 37 üstü oluyor. Nadiren 36.8 oluyor. Bu durumda olan varsa yardımcı olabilir mi. Yurt dışında yaşıyorum. Aydınlatacak bi doktor bulamadığım için size soruyorum şimdiden teşekkürler

11 günlük adet gecikmesinde gebelik olsa kan testinde çıkardı. Hcg değeriniz de gebelik emaresi yok. Saydığınız belirtiler gebelik kaynaklı değil muhtemelen soğuk algınlığı belirtileri gibi. Ayrıca her adet gecikmesi gebelikten kaynaklanmaz bir çok durum adet gecikmesine neden olabilir.

Geri