Adet olup hamile kalanlar hamilemiyim yaşayan var mı böyle bişeyi

yaren20188

Yeni Üye
Üye
Adet olup hamile kalanlar hamilemiyim yaşayan var mı böyle bişeyi
ben geçen ay normal regl oldum 19 gün sonra tekrardan kırmızı lekenmem geldi ped bile kullanmadım az geldi 2 dün sonra kahve rengi arada kırmızı akıntım oldu ama koyu degildi suyla karıştırılmış gibiydi bundan da 15 gün sonra pembe tek seferlik çok çok az bi lekelenmem oldu test yaptım bi çizgi silik digeri netti sizce hamile olabilirmiyim böyle bi durum yaşayan varmıvars yazabilirmi lütfen

Yani yerleşme kanaması gibi görünüyor tabiki tam emin olamayız acaba siz bhcg testi yaptırabilir misiniz ? Artı bu gebelik testini yapıp bu sonuca kaç dk sonra ulaştınız hani şu ikinci çizginin silik çıkması durumunu yani ?

Yani yerleşme kanaması gibi görünüyor tabiki tam emin olamayız acaba siz bhcg testi yaptırabilir misiniz ? Artı bu gebelik testini yapıp bu sonuca kaç dk sonra ulaştınız hani şu ikinci çizginin silik çıkması durumunu yani ?
testi yaptım ilk basta silik çizgi yoktu sonradan silik çizgi çıktı haftasonu oldugu için yaptıramıyorum pazartesi yaptıracagım sancılarım ve kramplarım halen var

testi yaptım ilk basta silik çizgi yoktu sonradan silik çizgi çıktı haftasonu oldugu için yaptıramıyorum pazartesi yaptıracagım sancılarım ve kramplarım halen var

Tamam yaptırın ve sonucu mutlaka bize de yazın 10 dakika sonrasında eğer ikinci çizgi silik vs çıkar ise onan inanmayın on dakika da ikinci çizgi silik çıkar ise hamilelik var diyebiliriz haricindeki sonuçlara itibar etmeyin. Sevgiler.

Geri