Adet Öncesi Gebelik Belirtileri Yaşayanlar

T

tğckzsz

Forum Okuru
Adet Öncesi Gebelik Belirtileri Yaşayanlar
Selamlar, Adet öncesi hamilelik belirtileri yaşayanlar var mı adet olmama 5 gün kaldı kasık ağrılarım bayabaya fazlalaştı aslında tam da yumurtlama döneminde bebek için çalışmalar yapmıştık acaba tam olarak adetten önce ve adett belirtilerinden ayrılan enteresan değişik belirti yaşayanlar oldu mu ? Yani şu belirte farklıydı ve tam anlamı ile gebeliği işaret ediyordu diyebileceğiniz yaşadığınız bebeği işaret eden emareler var mıydı ?

gebelik belirtileri adet öncesinde neler yaşanır.jpg

Selamlar, Net olarak şudur diyebileceğimiz çok net belirtiler var aslında önemli olan sizin psikolojik olarak hamilemiyim soruları ile bu belirtileri kendinizin üretmemesi gerekiyor.

İLK HAFTA GEBELİK BELİRTİLERİ NELERDİR ?

Başlıklı yazımızı incelemenizi size tavsiye ediyorum. Sorularınız olur ise bu başlık altından bizlere sorularınızı iletebilirsiniz. Sevgiler.

Tamam verdiğiniz konu linkini inceleyeceğim ama kendimden bahsedeyim sanki akıntılarım arttı ve diken gibi batan göğüs ağrılarım var bunlar işaretler olabilir mi acaba ?

Tekrar selamlar, incelediğiniz konu linkinde bu dediğiniz iki işaret kuvvetle ihtimal hamilelik belirtisi ama genelde karşılaştığımız şey şu onu açıkladım size ama bir kez daha yazayım bunu psikolojik olarak hamilelik diye değerlendirebiliriz. Bu konumuzu da inceleyin isterseniz. Tam olarak net ne zamana adet olacaksınız ? Bir önceki adet tarihiniz nedirn ?

Tamam konu linkini inceleyeyim hemen teşekkür ediyoruma. Net olarak 5 gün sonra adet olmam gerekiyor 14 aydır evliyiz ve korunmayı yaklaşık olarak iki ay önce bıraktık artık bizim de bebeğimiz olsun istiyoruz gerçekten sağolun iyiki varsınız. Planladık ama net olarak nelere dikkat etmem gerektiğini bilemiyorum belki de psikolojik tir bilemiyorum.

Tamam konu linkini inceleyeyim hemen teşekkür ediyoruma. Net olarak 5 gün sonra adet olmam gerekiyor 14 aydır evliyiz ve korunmayı yaklaşık olarak iki ay önce bıraktık artık bizim de bebeğimiz olsun istiyoruz gerçekten sağolun iyiki varsınız. Planladık ama net olarak nelere dikkat etmem gerektiğini bilemiyorum belki de psikolojik tir bilemiyorum.

Merhaba, adet belirtileri ile gebelik belirtileri arasında benzerlikler olduğu gibi farklılıklarda yer almaktadır. Biz sorunuza dair detaylı bilgi içeren bir makale hazırlamıştık , bu makaleyi inceleyerek sorunuz - sorularınız hakkında bilgi edinebilirsiniz..

Adet belirtileri ile hamilelik belirtileri aynı mı ?

Geri