Adet Öncesi Karın Şişliği Yaşayanlar

• Konbuyu başlatan Hulya034
H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Adet öncesi karın şişliği yaşayanlar adetten önce karın neden şişer ?
22 martta sürtünmeli ilişki yaşamıştım. Pns ucu vjna bölgemde 1 dk kadar sürtünmüştü. Zevk suyu bulaşmasından ötürü cok korktum ama bu olaydan sonra olmam gereken tarihlerde 4 kere adet oldum. Ama kafama takılan bişi var çünkü alt karnım büyümeye başladı. Yürürken sanki iyixe belirginleşti gibi oldu. Otururken karnıma bastırabiliyorum ellerimle içe kdar gidiyo ama ayaktayken karnım semsert. Yardımcı olursanız sevinirim. 4 kere adet oldugum halde yine de gebelik ihtimalim var mıdır? 1 haftadır göğüslerim ağrıyor. Hastalığma da 1 hafta kalmış. 4 kere adet olan biri gebe olabilir mi?
adet-oncesi-karni-sisenler-karin-sisligi-yasayanlar-jpg.86144 Adet Öncesi Karın Şişliği Yaşayanlar Melekler Mekanı Forum

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
22 martta sürtünmeli ilişki yaşamıştım. Pns ucu vjna bölgemde 1 dk kadar sürtünmüştü. Zevk suyu bulaşmasından ötürü cok korktum ama bu olaydan sonra olmam gereken tarihlerde 4 kere adet oldum. Ama kafama takılan bişi var çünkü alt karnım büyümeye başladı. Yürürken sanki iyixe belirginleşti gibi oldu. Otururken karnıma bastırabiliyorum ellerimle içe kdar gidiyo ama ayaktayken karnım semsert. Yardımcı olursanız sevinirim. 4 kere adet oldugum halde yine de gebelik ihtimalim var mıdır? 1 haftadır göğüslerim ağrıyor. Hastalığma da 1 hafta kalmış. 4 kere adet olan biri gebe olabilir mi?
@SadmiN

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Ben gebe olabilir miyim olamaz mıyım
of of of yeter yeter kız değilsin işte
hamile biri her ay âdet olmaz bu genelde böyledir anla artık ya

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Mügü' Alıntı:
of of of yeter yeter kız değilsin işte
hamile biri her ay âdet olmaz bu genelde böyledir anla artık ya
Abla genelde böyke ama ben o genele uymamaktan korkuyorum. Hani şu 9 ayda da adet gören kadınlardansam diyw korkuyorum baika bi şeyden değil

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Abla genelde böyke ama ben o genele uymamaktan korkuyorum. Hani şu 9 ayda da adet gören kadınlardansam diyw korkuyorum baika bi şeyden değil
9 ay mı kim görmüş inanma böyle şeylere vallahi bak benim tersim pistir ha :surukle: :surukle:

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Mügü' Alıntı:
9 ay mı kim görmüş inanma böyle şeylere vallahi bak benim tersim pistir ha :surukle: :surukle:
İnternette falan yazıyo abla. Sen hiç duydun mu veya yaşadın mı hamileyken adet gören birini? Duymuşluğun var mı?

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Eee benim niye midem bulanıyo
ben yazınca bulandı değilmi kız 4 aydan sonra bulanmaz canım ilk başlarda bulanır bu aylarda bulamaz
yani sen hamile değilsin canım

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Y
Mügü' Alıntı:
ben yazınca bulandı değilmi kız 4 aydan sonra bulanmaz canım ilk başlarda bulanır bu aylarda bulamaz
yani sen hamile değilsin canım
ya sorma benim düm gece bi midem bulandı anlatamam o kadar kötüydüm ki. Ama psikolojik bi bulantı değildi abla. Ciddi ciddi bulandı. Yine de hamile değilim yani dimi

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Hülya 4 aydır yeri geldi sayfadan yeri geldi özelden seninle defalarca konuştum hatta hastaneye gittiğimde selin ve senin için doktorlarla konuştum ilk günden beri söylüyorum hamile değilsin diye hamile biri normal adet olmaz adet oldum diyenlerde damla şeklinde bi pedi doldurmayan pembe akıntı artık ikna olmaya bak kendini başka uğraşlar bul el işi spor filan yap

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Likapam' Alıntı:
Hülya 4 aydır yeri geldi sayfadan yeri geldi özelden seninle defalarca konuştum hatta hastaneye gittiğimde selin ve senin için doktorlarla konuştum ilk günden beri söylüyorum hamile değilsin diye hamile biri normal adet olmaz adet oldum diyenlerde damla şeklinde bi pedi doldurmayan pembe akıntı artık ikna olmaya bak kendini başka uğraşlar bul el işi spor filan yap
Bunca zaman hamile kadın adet de görebilir diyenlerin yazdığı yazıları silmeleri lazım. Resmen bilgi kirliliği

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Bunca zaman hamile kadın adet de görebilir diyenlerin yazdığı yazıları silmeleri lazım. Resmen bilgi kirliliği
Kendimi umarım tedavi edebilirim baika hiçbir şey istemiyorum. Şeytan vesvese mi yapıyor tövbe tövbe. Delirmeme ramak kalfı