Kerra

Yeni Üye
Üye
Adet sancısı çekiyorum ama hala adet olmadım

adet olmadım adet sancım var ama olamıyorum sancısı var ama olamıyorum sancısı çekip olamama sancım hamile olabilirmiyim

Bugün itibariyle 33 gün geçti ve ben halen adet olmadım. Daha önce de 1 gün gecikti diye heveslenmiştim hamileyim diye ama sonra adet gördüm. Bu ay biraz daha farklı hissediyorum. En geç 32 günde adet olurum ve bugün 33. gün bitiyor. İdrar testi yaptım.
Negatif çıktı. Ama hala adet görmedim. Bu kadar sancı çekip de adet olmadığım olmamıştı. Sizce hamile olma olasılığım var mı? İdrar testine rağmen hamile olabilir miyim? Yarın da adet görmezsem kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Sizce erken mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhana kerra adet olamıyosan ve bu kadar gecıktıyse bıan once dr gıtmelısın..bennımde gecen ay 8 gun gecıkmıstı dr gıttım over kıstımın oldugunu soledı bu ay kuculmus sende bı kontroll ol ıhmal etme derım cnm allah hepımızın gonlune gore versın

ciddi bişey değildir inşallah cnm ya:( belki sıkıntıdandır adet gecikmesii....ama dilerim kii hamişş olasın:)

İnşallah canım ya o kadar istiyorum ki anlatamam... Hayırlısı inşllah.

belkıde hamılesındır kerra bu ısler nasıp meselesıı yada kafaya cok takdıgımızdan da olamıyoruzz aslında en guzelı rahat olmak ama bızım gıbı ınsanlar bunu basaramıyor malesef

Kerracim... insallah hamilesindir diye baslamak istiyorum....
bende hamile kaldigim ay normal adet sancilarimi cekmistim... adet günüm test yapmistim silik cikmisti, hatta ayrilar 1 hafta daha sürmüstü...
idrar testleri bazen gec cikabiliyor... ya bekle bi kac gün sonra tekrarla idrar testini yada kan testi yap... kanda kesin cikar.

Teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre versin.
Bugün dayanamadım ve kan testi yaptırdım. Sonuç 0.10. :(
Test için erken mi acaba? Birkaç gün daha adet görmezsem testi tekrar yaptırmalı mıyım?

Kerracim... kan testi adet gününden bi kac gün önceden bile yapilabiliyor ... yani sanirim malesef hamile degilsin :(
allah tez zamanda göndersin melegini insallah...

Geri