Selamlar Umuzsuz,

Adetiniz tam olarak kaç gün geçti ve kaçıncı gün kan testi yaptırdınız. Umarız bebeğiniz olur ama biraz daha net bilgi verirseniz yardımcı olabiliriz.

Merhabalar.. bişey sormak istiyorum..eşimle ayrılmak üzereyiz.. hatta şuan ayrıyız..24 kasımdan bu yana..ailemin yanımdayım..en son adet tarihim 5 kasımdı..hala adet olmadım ama..kan testi yaptırmıştım ayın 2sinde ama sonuc hüsran..ama şu an kaç seferdir adet olacakmışım gibi agrılar var belim falan çok agrıyo..ama yok olmuyo korkuyla bakıyorum olmasını istemiyorum..çünkü bu bebek olursa evliliğim kurtulacak..acaba olabilir mi şuan baya gecikti çünkü hatta agrım bile var..

Canım adetin bayağı gecikmiş .Test yaparsan hamile olup olmadığını anlarsın. HCG değerin kaç çıkmıştı onuda paylaşsaydın keşke .Hakkında hayırlısı olsun inşallah .

Ya öilettin işine karışmayın kız bişey sordu ona cevap berin günahsa onun günahı siz ne ya

Merhaba lutfen yardim edin. Ben ilk adetimden beri yoğun kasik ağrısı çekiyorum. Doktora gittim hersey normal. Adetime 5 gun kala acile gittim hamilelik suphesi dediler. kan testi yaptirdilar. Negatif cikti.daha sonra adete 3 gun kala korunmasiz iliski oldu ve sancilarim azaldı. Adet olmam gerekiyordu bugun ama olmadim. Adet sancilarim oluyor ara ara. Acaba hamile miyim beklesem mi yoksa test mi alsam

Merhaba, gebelik testi gecikme olmadan yapılmış.Geç döllenme olursa testte çıkmayabilir. Bugün tekrar kanda gebelik testi yaptırın . Sonuç tekrar negatifse bence doktora görünün.

Slm benim adet tarihin 26 kasım16 gün geçti arada bi aşırı adet sancım oluyo ama hala olmadım test yaptm negatif ne yapmalıyım aynı durumda olan varmı

Mrb arkadashlar bnm de 41 gun gelmedi en son ocak 16 sinda gelmisti 1 mart olduk halya yok sancilarim var ama gelmiyor test yaptim negatif cikti sizce hamilemiyim

Mrb arkadashlar bnm de 41 gun gelmedi en son ocak 16 sinda gelmisti 1 mart olduk halya yok sancilarim var ama gelmiyor test yaptim negatif cikti sizce hamilemiyim

Merhaba, her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Gecikme sonrası test yapmışsınız negatif buda gebe olmadığınızı gösteriyor. Durumunuz dan emin olmak adına hcg testi yapın ve sonuca göre bir kadın doğum uzmanına görünün.

adet olmadım adet sancım var ama olamıyorum sancısı var ama olamıyorum sancısı çekip olamama sancım hamile olabilirmiyim
Bugün itibariyle 33 gün geçti ve ben halen adet olmadım. Daha önce de 1 gün gecikti diye heveslenmiştim hamileyim diye ama sonra adet gördüm. Bu ay biraz daha farklı hissediyorum. En geç 32 günde adet olurum ve bugün 33. gün bitiyor. İdrar testi yaptım. Negatif çıktı. Ama hala adet görmedim. Bu kadar sancı çekip de adet olmadığım olmamıştı. Sizce hamile olma olasılığım var mı? İdrar testine rağmen hamile olabilir miyim? Yarın da adet görmezsem kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Sizce erken mi?

Merhaba canım inşallah hamilesin tabi ama bence bu durumda ilk yapılacak şey doktorunuzla danışmak.Ayırca metinlerinizi okurken menapoz olabilir mi diye aklıma geldi.Sizi üzmek istemezdim tabi ama o da olablir.Ne de olsa onu tepsit edebilmek için doktorunuza gidin bence fazla uzatmadan..Çocuklarınız var mı peki ?Yaşınız kaç sormama ayıp olmazsa ?

Geri