Arkadaslar lütfen yardım edin bu ay adet 1 gün oldum ilk gün hiç kan gelmedi kahverengimsi kan geldi çok az bişeyler ama akıntım çok oldu sonra 2. Gün az az geldi akıntıya birlikte 3 günde hiç gelmedi banyo yaptım ama şimdide memeleri ağrıyor uç kısımları diken diken batıyor aksamlari çok Üşüyorum dizlerim fln Sızliyor Migdem bulanmiyor pek aksamlari oluyor arasira baş dönmesi olmadı ama Kasiklarim ve benim ağrıyor Hamilemi yim aceba kesin bişeye de olmadan diyemiyorum eşime yardimci olursaniz sevinirrim

Kizlar herkese selamlar kendi tecrübemi yazmak istedim belki birinin isine yarar biz alti yıllık evliyiz yedi aydır korunmuyoruz bu ay iki gun geçtiğinde hemen heyecanla idrar testi yaptım ama test negatif çıktı, uc gun sonra yani adet gecimemin besinci gününde bir test daha yaptım silik pozitif çıktı, bugun adetin alti gun gecikti yine test yaptım ve pozitifi gördüm :) Allaha hamdolsun cok sevindim Allahım isteyen her gönüle nasip etsin.
Bendeki belirtiler direk adet belirtisiydi ah dedim bu ayda tutmadı hatta bir hafta pedle gezdim çünkü kasiklarimda ara ara adet sancısı oluyordu. Ama hic kanamam olmadi yani adet belirtisi ve hamilelik belirtisi bende ayniydi. Her zaman herkes umut ve dua etsin lutfen. Allah cok büyük istegen herkese nasip olsun ins
Bir tüyo sabah ilişkileri önemli.

Kizlar herkese selamlar kendi tecrübemi yazmak istedim belki birinin isine yarar biz alti yıllık evliyiz yedi aydır korunmuyoruz bu ay iki gun geçtiğinde hemen heyecanla idrar testi yaptım ama test negatif çıktı, uc gun sonra yani adet gecimemin besinci gününde bir test daha yaptım silik pozitif çıktı, bugun adetin alti gun gecikti yine test yaptım ve pozitifi gördüm :) Allaha hamdolsun cok sevindim Allahım isteyen her gönüle nasip etsin.
.

Hayırlı olsun : ))

Mrb ben 1 sene 3 aylik evliyim dügünümden 1ay önce dogumkontrol hapi kullandim toplam 7 ay kullanmaya devam ettim ve biraktim doktorum bana kizamikcik asisi yaptirdi ve folik asit yazdi yaklasik 3aydir kullaniyorum adetim 27 28 güne bi gelior 5 6 gün sürüyor esim hic icime bosalmiordu en son adetimden 6ci gün ve 7ci gün iliskiye girdik ve icime bosaldi 1saat kadar kalkmadim ve tolete cikmadim bütün gece öylece yattim sabah dus aldim 1 gün sonra tekrar denedik ve yine hic kalkmadim kalcamin altina yastik koydum ve uyudum sizce 2 kere de hamile kalmam mümkünmüdür?yumurtlama günlerimi hesapliorum ve kendim anliorum kasik agrilarimdan galiba iliskinin ertesi günü yumurtlama oldu :( hamile kalabilirmiyim yinede?cvbiniz icin simdiden tskler

Iliskiye girdigimiden beri kasik agrilarim gecmedi bazen hafifledi simdi adetime 3gün kaldi ve benim 5gün kala adet olucakmisim gibi sancilarim basladi ates basio sol kasigima batmalar oluyo normalde adet olucagim gün sancim baslardi ve adet olurdum goguslerimde agirlik var aksamlari sutyeni cikartinca farkediorim agridigini agirlastigini sizce hamile olabilirmiyim cok heyecanliyim 3 gün sonra günüm gelmesin lazim umarim hamileyimdirde gelmez:(?

mrb arkadaslar aslında kendini rahat bırakmk daha ıyı çok sters yapıldıgında kadın anatomisi çok degısıyo kendını hamıle hıssetme gıbı benım bır cocugum var kıncıyı ıstıyoruz ve olmadı kounmamaza ragmen hıc ummadıgım anda hamıle kaldım ve dış gebelik oldu amelıyat oldum 7 a gectı halen beklıyoruz hamıle kalmayı bendede yne aynısı olur korkusu var hep allah hepımıze hayırlı saglıklı bebekler nasip etsın ısallah ...... ama her zaman sakin olmak lazım

Yeni evliyim 1 bucuj ay oldu adetim ilk ay zamnında oldu ama az az geldi simdi ise goguslerim acıyo 4 gun gecti aded takvimine gore normal mi

4 gün adetim gecikti israr testi yaptım negatif çıktı. Ve akıntım çok fazla karnımda hafif ağrılar var hamile miyim acaba

Geri