mrba adetime 2 gün var test yaptım çift çizgi çıktı midem bulanıyor ve başım dönüyor sizce kesin hamilemiyim?

Selam arkadaşlar adet günümden 10 gün gecikti 2 kez hamilelik testi yaptırdım negatif cıktı . hamile olabilirmiyim

Hamilelik varsa idrar testi ile çıkacaktır ki 10 gün gecikme ile çok rahat bir şekil de idrardan gebelik testi sonuç verir negatif çıktığını söylemişsin kesin sonuç olduğunu düşünüyorum mevsimsel değişiklik, stres kullanılan bir takım ilaçlar vs adet gecikmesi yapabilir tam olarak emin olmak adına bir kan testi yaptırmanızı öneriyorum kan testinde zaten tamamen kesin sonuç çıkacaktır ama dediğim gibi gebelik olduğunu düşünmüyorum

Iliskide zevk suyundan şüphe ediyorum Bat a 2 gün varken idrar testi yaptım ve ilişkinin üzerinden 20 gün geçmişti negatif çıktı sonuç adet olacak gibi ağrım da vargebelik var mıdır fikriniz ne acaba

Iliskide zevk suyundan şüphe ediyorum Bat a 2 gün varken idrar testi yaptım ve ilişkinin üzerinden 20 gün geçmişti negatif çıktı sonuç adet olacak gibi ağrım da vargebelik var mıdır fikriniz ne acaba

Zevk suyu ile hamilelik olabilir, nihayetinde erkeklerdeki zevk suyunun için de de yaşayan spermler bulunur. Ama düşük bir ihtimaldir. Muhtemelen hamile değilsiniz.

merhana kerra adet olamıyosan ve bu kadar gecıktıyse bıan once dr gıtmelısın..bennımde gecen ay 8 gun gecıkmıstı dr gıttım over kıstımın oldugunu soledı bu ay kuculmus sende bı kontroll ol ıhmal etme derım cnm allah hepımızın gonlune gore versın

Merhaba ben daha 21 yaşında bir öğrenciyim ve ilk defa Akıntım olmadı normal bi adet sancısı geçirdim her zaman ki gibi ağırdı bacaklarda uyuşma bulantı kusma yarı baygınlık hali acile gittim hem ağrı kesici hem de bulantı için iğne yapıldı bu daha öncede oluyordu bende neredeyse her adetim de bu olayları yaşıyorum ama ilk defa küçücük bir damla bile kan gelmedi ciddi bir sorun mu benim kafama çok takıldı bilgilendirir misiniz ?

Merhaba ben daha 21 yaşında bir öğrenciyim ve ilk defa Akıntım olmadı normal bi adet sancısı geçirdim her zaman ki gibi ağırdı bacaklarda uyuşma bulantı kusma yarı baygınlık hali acile gittim hem ağrı kesici hem de bulantı için iğne yapıldı bu daha öncede oluyordu bende neredeyse her adetim de bu olayları yaşıyorum ama ilk defa küçücük bir damla bile kan gelmedi ciddi bir sorun mu benim kafama çok takıldı bilgilendirir misiniz ?

Durumunuzda bir ilginçlik yok. Adet kanaması lekelenme ile başlasa da direkt kanamada söz konusu olabilir. Yalnız adet sancınıza farklı septomlar eşlik etmekte . Bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olmanızı tavsiye ediyorum.

mrb kızlar benim adetim 7 gun gecti ve aşırı derece 10 gündür adet sancim var ..kasitlarim agriyo belim agriyo ara ara mide bulantisi ve akıntın çok var .. sanki her an adet olucakmisim gibi bide karnim sis ilk defa böyle oldum .. kasiklarimin bi tik üstüde batma şeklinde ağrılar giriyo .. sizde nedir litfen yardımcı olun

Geri